Головна Коротко ШКОЛЯРІ – В ГОСТЯХ У ПРИКОРДОННИКІВ

ШКОЛЯРІ – В ГОСТЯХ У ПРИКОРДОННИКІВ

Кінологічний навчальний центр протягом багатьох років тісно співпрацює з відділами освіти райдержадміністрацій Львівської області з питань організації та проведення заходів військово-патріотичного виховання, а також проведення екскурсій на базі військової частини для учнів загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів області.

Ось і у день святого Миколая (19 грудня) Кінологічний навчальний центр відвідали учнів професійнотехнічного училища №26 та загальноосвітньої школи Львова №65 (на фото внизу). В заходах взяли участь 160 дітей та працівників освіти. Вони відвідали музей історії Кінологічного навчального центру, познайомились з навчанням та побутом курсантів.
Для школярів організовано чотири навчальних місця, а саме: ознайомлення з породами собак, процесом їх вирощування і початкового дресирування, показ зразків стрілецької зброї та спецзасобів, групової зброї, зразків новітньої автомобільної та броньованої техніки. І, звичайно, жоден візит до Кінологічного навчального центру не обходиться без показових виступів кінологів зі своїми чотирилапими вихованцями. Зі захопленням діти спостерігали за роботою собак. На закінчення екскурсії дітей та працівників освіти пригостили солдатською кашею, приготовленою на польовій кухні.

Ольга ПАСІЧНИК.