Головна Коротко РОЗЛУЧЕННЯ «НАЗДОГАНЯЮТЬ» ОДРУЖЕННЯ

РОЗЛУЧЕННЯ «НАЗДОГАНЯЮТЬ» ОДРУЖЕННЯ

За шість місяців цього року в Сокальському районі народилося 369 немовлят, з них 239 у Сокалі. На жаль, смертність передує народжуваності, бо за цей період відійшла у вічність 631 особа, з них 159 у райцентрі. Стали на рушничок щастя 149 подружніх пар, 79 – у Сокалі, а 98 подружжів, в яких несклалося сімейне життя, розірвали «пута Гіменея».

Нині стало популярно отримувати свідоцтва про народження дитини чи довідки про реєстрацію місця проживання немовлят у пологовому відділенні Сокальської ЦРЛ. Ці документи вже отримали 218 дітей.

У першому півріччі популярними були імена серед хлопчиків – Максим, Владислав, Святослав, Давид, Станіслав. Дівчаток найчастіше називали Вероніка, Анна, Софія, Анастасія. Рідковживаними є такі імена як Рувим, Йосип, Дам’ян, Даніелла, Божена, Ніколь, Ельміра. Звичайно, кожен має право назвати дитину так як хоче, проте хотілося б, щоб ми не забували своє українське коріння. Адже у нас багато старовинних українських імен, які є мелодійними та гарними. Згадаймо й наших предків, які говорили, що не ім’я красить людину, а її добрі діла.

Віра ШАВАЛЮК, начальник Сокальського РВ ДРАЦС.