Головна Політика КОЛИ ЧИНОВНИКИ ОБІЦЯЮТЬ…

КОЛИ ЧИНОВНИКИ ОБІЦЯЮТЬ…

9 липня жителі Тартакова перекривали дорогу у зв’язку катастрофічним станом її відтинку, який проходить через село.

У протестній акції взяли участь більше ста осіб. Вони привернули увагу влади щодо ремонту дороги, оскільки з 2014 року від неї чути тільки одні обіцянки.
Багато водіїв об’їжджали Тартаків польовими дорогами. Найгірше з рейсовими автобусами, які не прямували згідно з графіками за маршрутами у села району.

Пасажири рейсу «Сокаль – Княже» зупинилися аж на дві години. Дехто добирався пішки до райцентру. А люди, які їхали у Луцьк, хоча й обурювались, адже у цей спекотний день втратили дві години, але з розумінням поставились до акції.
Через такий проміжок часу до учасників акції перекриття дороги приїхали заступник голови РДА Микола Поліщук та начальник відділу житловокомунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури РДА Степан Шевчук. Вони погодилися, що ситуація з дорогою катaстрофічна, й повідомили, що питання щодо ремонту дороги Сокаль – Стоянів голова РДА Роман Токай в цей же час обговорює з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. Про перебіг зустрічі їх буде повідомлено додатково.

Цього ж дня депутати Сокальської районної ради на черговій сесії прийняли звернення до голови Львівської ОДА Олега Синютки та голови Сокальської РДА Романа Токая. Його зачитав депутат Юрій Козійчук. Адже до нього звернулися жителі сіл Тартаків, Романівка, Копитів, Борок з проханням щодо вирішення капітального ремонту дороги Сокаль – Стоянів через Тартаків. Цією дорогою діти ходять до школи та дитячий садок. Від того, в якому вона стані і залежить розвиток села, добробут жителів. Сьогодні рух через село утруднений і небезпечний. Практично зруйнована вся дорога через село близько 2 км. Значний економічний збиток несуть і водії від поломок автотранспорту. На сьогоднішній день неможливо проїхати, не доїжджає звичайно, і карета швидкої допомоги.

Мешканці села з 2015-2017 р. неодноразово зверталися до керівництва з проханням поремонтувати дорогу через Тартаків. Кожного разу чиновники обіцяють, але не вживають ніяких заходів.

10 липня голова РДА Роман Токай повідомив Тартаківського сільського голову Степана Орловського про те, що в ОДА відбулася нарада по ремонту автомобільних доріг на території Сокальського району. Є домовленість керівника департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв’язку облдержадміністрації Р. Кокотайла з керівництвом ТзОВ «АвтомагістральПівдень» про те, що до 18 липня їхня техніка буде перебазована на автодорогу Сокаль – Стоянів та приступить до її ремонту 18 липня цього року. Мешканці погодились почекати до цієї дати.

«Голос з-над Бугу» повідомляв, що таку протестну акція тиждень тому висловили й жителі Перетік.

Вл. інф.