Головна Коротко Сокальська районна рада та Староство повітове у Замості реалізовують спільний дорожній проект

Сокальська районна рада та Староство повітове у Замості реалізовують спільний дорожній проект

Сокальська районна рада та Староство повітове у Замості (Польща) реалізовують спільний дорожній проект «Вдосконалення дорожньої інфраструктури прикордонного регіону Замойський повіт – Сокальський район, у поєднанні з екологічною промоцією».

З цього приводу нараду з питання підготовки пакету документів в рамках реалізації другого туру грантового проекту програми «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» провели заступник голови районної ради Василь Бойко та голова РДА Роман Токай. У ній взяли участь Жвирківський селищний, Опільський та Савчинський сільські голови – Іван Кошлай, Андрій Дмитрів та Василь Калька, виконавчий директор Асоціації рад Сокальщини Віктор Притулко.
Заступник голови районної ради В. Бойко, зокрема, зазначив, що «в районі одинадцять проектів допущені до другого етапу реалізації програми Транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». «Дорожній» проект, як і інші, містить заходи, які включають придбання обладнання, промоційний матеріал та передбачають зустрічі-конференції.

Керівник підрядної організації Василь Василько зазначив, якщо всі документи будуть вчасно надані, то вони зможуть до 20 липня передати проектно-кошторисну документацію для проходження екпертної оцінки.

Вл. інф.