Головна Право Постачали наркотики

Постачали наркотики

Управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини викрили двох громадян, котрі систематично постачали нарковмісні препарати та психотропні речовини з ІваноФранківщини до Червонограда. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

«1 липня на залізничній станції у селищі Гірник працівники управління протидії наркозлочинності Нацполіції у Львівській області затримали двох раніше судимих чоловіків – 62річного мешканця Червонограда та 43річного мешканця міста Калуш, котрі мали з собою 50 нарковмісних таблеток «субутекс» та близько 25 грамів порошкоподібної речовини, схожої на «амфетамін», – повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як встановили правоохоронці, двоє чоловіків налагодили канал постачання наркотичних таблеток «субутекс» та психотропної речовини «амфетамін» з ІваноФранківщини до Червонограда та розповсюджували їх на території регіону. Вартість товару на «чорному ринку» сягає близько 35 тисяч гривень. Речовини вилучили та скерували на експертизу.

Проводяться слідчі дії.