Головна Коротко У Волицькому відділенні поштового зв’язку світло та затишно

У Волицькому відділенні поштового зв’язку світло та затишно

ПРАЦЮЮТЬ РИТМІЧНО

У Волицькому відділенні поштового зв’язку світло та затишно. Тут завжди є відвідувачі. Поштовики обслугову­ють села Комарів, Волиця, Зубків та Переспа, Хто прийде отримати пен­сію, заплатити за комунальні послуги, хто переказати кошти, надіслати електронні чи паперові листи, прид­бати деякі речі побутового вжитку, купити газету чи отримати (відправи­ти) посилку. Саме ця послуга стала нині дуже популярною: рідні, друзі, волонтери відправляють військовим, які служать у лавах ЗСУ посилки, а також продукти, речі першої необхід­ності для мешканців, які потерпають від рашиських обстрілів.

Завідувач відділення Марія Пшик (на світлині), за плечима якої не один рік роботи у поштарській справі, розповіла, що з кожним роком «Укр­пошта» збільшує спектр своїх послуг, стає доступнішою для людей.

п. Марія сказала, що війна ніяк не змінила процес роботи. Також зазна­чено, що кількість посилок збільши­лась, можливою причиною є велика кількість ВПО, дехто повертається додому і відправляє речі назад, дехто навпаки.

Важливо аби всі пакунки були вчас­но доставлені до відділень, так як в країні проблеми із пальним, це зав­дання важке. Але ситуація цілком контрольована і час прибуття пошти майже не відрізняється від часу, який був до повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Нині українці довіряють «Укрпош­ті», бо попри все їхні відділення зали­шилися у багатьох регіонах чи не єдиною рятівною соломинкою. Адже допомагають підтримувати зв’язок з рідними у різних регіонах країни та світу. Поштарі відчувають відпові­дальність, яка лягла на їхні плечі, і нама­гаються виправдати довіру людей.

 Наталія ПРОЦЬ.

 

Фото автора.