Головна Коротко Учні Савчинської школи розповідали поезію про Ге­роїв Небесної Сотні

Учні Савчинської школи розповідали поезію про Ге­роїв Небесної Сотні

А СОТНЮ ВЖЕ ЗУСТРІЛИ НЕБЕСА…

«Небесна Сотня білих журавлів, душа яких летить під небесами, ніхто з них помирати не хотів, хай вічна пам’ять ли­шиться за вами…», – такими словами в Народних домах сіл Савчин і Гута від­булися заходи, присвячені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Їх організатори – працівники Народних домів та бібліотек – Дарія Піхоцька, Галина Гофрик, Віра Перегінець, Леся Луцик, Зоряна Трохим­чук, дяк Андрій Чорнобай.

Учні Савчинської школи, учасники ху­дожньої самодіяльності співали патріо­тичні пісні, розповідали поезію про Ге­роїв Небесної Сотні. Присутні пригадали події семирічної давності, коли влада пішла в наступ проти мирного народу, студентів.

Бібліотекарі сіл Савчин і Гута підготу­вали літературну виставку, де були кни­ги, буклети, плакати, з яких кожен міг почерпнути інформацію про події, які від­бувалися у Києві. В ті важкі дні лютого 2014 року загинуло більше сотні учасни­ків Майдану, їх пом’янули хвилиною мовчання.

На завершення вечора автор цих ряд­ків наголосив, що активними учасниками Революції на Майдані були жителі сіл Гута і Савчин, вони досі пам’ятають ці буремні події, розповідають історію своїм дітям та вну­кам, за це їм велика шана і подяка.

Василь ПАНЧЕНКО,
староста сіл Савчин і Гута.