Головна Коротко В Лучицях завдяки пожертвам та активістів упорядковано пам’ятник, присвячений Дню незалежності України

В Лучицях завдяки пожертвам та активістів упорядковано пам’ятник, присвячений Дню незалежності України

Чимало добрих справ в активі молоді та учасників художньої самодіяльності села Лучиці. Як сказала одна з активісток Ірина Мамчур, «наша сила – в єдності!»

Зокрема, це стосується спільної праці по упорядкуванню пам’ятника, присвяченого Дню незалежності України. Завдяки пожертвам окремих жителів ми змогли оновити цей пам’ятник! До праці долучилися усі небайдужі, за що їм велике спасибі, зокрема, Оксані Іванській, Оксані Сосні, Світлані Олесько, Ірині Демчук, Насті Мамчур, Ірині Козакевич, Богдані Федунь, Світлані Свінціцькій, Галині Свінціцькій-Крук, Віталику Свінціцькому, Івану Демчуку, Андрію Придатку, Володі Олесько. Дуже приємно, що люди, які вже давно не проживають в Лучицях, душею завжди тут, допомогли нам грошима. Щиро дякую Мар’яні Ващук, яка пожертвувала кошти для купівлі образів! Тепер любо глянути на цей пам’ятник!».

І вже цьогоріч до Дня незалежності тут відбулося віче, де священник Ігор Лемик відправив панахиду за полеглими Героями України і звернувся до присутніх, щоб примножували славні традиції старшого покоління. З концертною програмою виступили аматори сцени. А в приміщенні сільської ради проведено тематичний вечір з Ольгою Полійчук на тему «Україна понад усе!»

Фото Оксани Іванської.