Головна Коротко Ювілейні ордени отримали ліквідатори ЧАЕС

Ювілейні ордени отримали ліквідатори ЧАЕС

26 квітня минуло 35 років з дня аварії на Чорнобиль­ській атомній електростанції. Сокальський місь­кий голова Сергій Касян зустрівся з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, які проживають на території ОТГ. Він зазна­чив: «Щороку в ці квітневі дні ми вшановуємо па­м’ять тих, хто ціною свого життя зупинив Чорно­бильську катастрофу, віддаємо данину шани живим. Аварія торкнулася долі мільйонів людей. Ми пам’я­таємо й пишаємося великим подвигом ліквіда­торів. Вдячні за мужність, героїзм і самовідданість…»

С. Касян нагородив ліквідаторів аварії на ЧАЕС ювілейними орденами «За героїчний подвиг». Серед нагороджених: Роман Богуш, Василь Євуш, Євген Зотов, Роман Косевич, Роман Матвійко, Анато­лій Смаль, Микола Прокопович, Богдан Чобіт, Василь Шульган, Зіновій Хома, Ігор Висоцький, Микола Мажуга, Митодій Мико­лайчук. На території Сокальської ОТГ проживає 142 особи, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Присутні обговорили проблемні питання чорно­бильців, які потребують вирішення. Це, зокрема, соці­альні виплати, оздоровлення, державна під­тримка ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Пам’ять – це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті, що не даватимуть забути про трагедію. Ми повинні пам’ятати цю сумну сторінку історії і передавати її нашим дітям та внукам.