Головна Коротко Завдяки керівництву Сокальської РДА у дитячому садочку «Сонечко» с. Волсвин з’явився новий...

Завдяки керівництву Сокальської РДА у дитячому садочку «Сонечко» с. Волсвин з’явився новий сучасний ноутбук

Завдяки спільним зусиллям голови Сокальської райдержадміністрації Романа Токая та ПП «Золотва» (директор Андрій Хвалібота) у дитячому садочку «Сонечко» с. Волсвин з’явився новий сучасний ноутбук.

Завідувач дошкільної установи Віра Миколайчук звернулась до очільника райдержадміністрації з проханням посприяти у придбанні нового комп’ютера. Адже працюють уже багато років на старому, який «надзвичайно повільний та шумний, а у сонний час взагалі неможливо було його ввімкнути, щоб не розбудити дітей».

Роман Токай відразу відреагував на звернення, бо ж комп’ютер – це необхідна річ сьогодення. Допомогти дошкільній установі зголосився місцевий підприємець Андрій Хвалібота, котрий займається вирощуванням зернових, бобових культур і насіння олійних культур не лише у Волсвині, але й на теренах Сокальського району. Хоч сам п. Андрій і не місцевий, однак завжди приходить на допомогу громаді.

Отак спільними зусиллями влади та підприємців вдалось покращити не лише умови праці дошкільників, а й відтепер малята зможуть переглядати різноманітні цікаві тематичні матеріали.

Юлія СОРОЧУК.

Фото автора.