Головна Листи БЮДЖЕТНІ КОШТИ «КИНУЛИ» В БОЛОТО…

БЮДЖЕТНІ КОШТИ «КИНУЛИ» В БОЛОТО…

Тривалий час жителі села Острів чекали на ремонт дороги по вулиці Центральній, й, нарешті, дочекалися. Ремонтні роботи розпочала 23 жовтня Жовківська ДЕД. А вже наступного дня я звернувся до заступника голови районної ради Василя Бойка з проханням організувати комісію, щоб виїхати в Острів та оглянути дорогу після ремонту. Він відреагував миттєво. Цього ж дня депутати районної ради Роман Волос, Микола Поліщук, Василь Сорочук і я, автор цих рядків, обстежили цю дорогу. І вкрай здивовані, що такий «ремонт» тут відбувся. Зроблені знімки по довжині дороги 400500 метрів, ями на ямі були заповнені водою. Не буду описувати побачене, адже видно цей «ремонт» на фото.

На моє переконання, якщо б суміш від фрезерування асфальту використали в суху погоду і відразу ж закаткували, звичайно, деякий час вибоїни були б незначні. Жителі Острова все ж таки надіються, що керівництво Сокальської райдержадміністрації спільно з сільським головою Іваном Дидаком докладують усіх зусиль, щоб дорогу на вул. Центральній відремонтували належним чином. Мені стало відомо, що з сільського бюджету виділено на ремонт цієї дороги двісті тисяч гривень. Але ще потрібно було контролювати роботу під час ремонту. А то гроші викинуті на вітер.

У «Голосі з-над Бугу» чимало пишеться про ремонт доріг на Сокальщині. Кошти виділяють і з районного, і з місцевих бюджетів й на дороги, які підпорядковані Службі автомобільних доріг у Львівській області. Але, якщо ніхто не контролює якості робіт, і вони виконані не належним чином, то мусить хтось за це понести відповідальність. А таких, на жаль, немає, принаймні, не читав.

Після такого «ремонту» жителі с. Острів нікого не звинувачують, а просто сміються: хто ж дав дозвіл зробити таке посміховсько на вулиці Центральній? І чи понесе за це хтось відповідальність?
Принагідно нагадаю, що безкоштовним є тільки сир в мишолапці.

Остап СИДОРЯК,•громадський активіст, с. Борятин.
А ТИМ ЧАСОМ:

Фірма «Онур» фрезою розпочала зрізати залишки асфальту по вулиці Центральній в Острові. Стало відомо, вони планують зрізати покриття та втрамбовувати катком від дороги Р15 до залізничного переїзду у самому селі. Чи будуть стелити асфальт, чи просто засиплять щебенем та подальшу долю дороги мені наразі невідомо. Про це 7 листопада на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Олександр Клімов.