Головна Листи ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Сокальський РС ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до громадян із проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час Різдвяних свят.

Багаторічний досвід свідчить, що більшість надзвичайних ситуацій, зокрема, пожеж, що виникають під час святкування, трапляється внаслідок недотримання елементарних вимог безпеки при влаштуванні новорічної ялинки, необережність під час використання різноманітних піротехнічних виробів та власну недбалість.

Встановлюючи ялинку, пам’ятайте, що небезпечно розташовувати ялинку поблизу опалювальних і електронагрівальних приладів, прикрашати її іграшками, виготовленими з легкозаймистих матеріалів. Ні в якому разі не можна застосовувати на ялинці засвічені свічки і запалювати біля неї бенгальські вогні, користуватися хлопавками і, звичайно ж, забороняється використання в приміщення піротехнічних виробів. Електропроводка на гірляндах повинна мати надійну ізоляцію. Не дозволяйте дітям самостійно вмикати ілюмінацію на ялинці.

Купувати піротехнічні вироби необхідно тільки в спеціалізованих торгових точках і вимагати у реалізаторів сертифікат якості. Забороняється: запускати петарди, феєрверки, ракети з балконів, всередині приміщень, не рекомендується їх використання поблизу житлових і господарських будівель, а також біля новорічних ялинок; зберігати піротехнічні вироби біля обігрівальних і опалювальних приладів (батарей, електричних і газових печей); просушувати їх над перерахованими вище приладами; використовувати піротехнічні вироби у закритих приміщеннях та ін.

Роман ПАРАЩИН, провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області.