Головна Листи КУДИ ЗНИКЛИ ГРАФІКИ РУХУ МАРШРУТОК? І ЧИ БУЛИ ВОНИ?

КУДИ ЗНИКЛИ ГРАФІКИ РУХУ МАРШРУТОК? І ЧИ БУЛИ ВОНИ?

Мешкаю у Сокалі, поблизу цегельного, а моя сестра – за центральною лікарнею. Ніколи не подумала б, що на старість, а вже маю вісімдесят років, проблемою для мене стане провідати рідну людину… Зрештою часто доводиться їхати й до поліклініки чи у лікарню, бо вже потребую консультації й допомоги кваліфіко­ваних медичних працівників.

Хтось скаже: скільки того Сокаля? Але коли ти у літах, кожен крок – це неабиякі зусилля. На жаль, на старість вже не можеш так ходити як за молоду, добре коли ще не болять ноги і ти легко йдеш без палички. Тож вимушена вдаватись до послуг громадського тран­спорту. Та біда в тому, що по місту курсує тільки дві маршрутки: «Поліклініка – центр» і «Поліклініка – Центр – дачі – електромережа». Та важко сказати у якому проміжку вони їздять… Раз так, раз сяк. Ніяк не можу встигнути… Доводиться чекати двадцять хвилин, а то й усі сорок… Графіка руху маршруток нема ні в автобусі, ні на зупинці в центрі, ні біля поліклініки. У водія запитаєш, скаже: «зараз поїдемо» чи «зараз буде». Прикро це чути, бо їду в той керунок за потреби… Як і сотні лю­дей з недугами та надією отримати медичну до­помогу в медичному закладі. Я вже починаю думати, що ті, хто їздять службовими автівками, не бачать тих, хто чекає маршрутку… Це ганьба.

Просила б перевізників, місцеву владу чи комуналь­ників, хто, звісно, за це відповідає, подбати про паса­жирів – жителів міста та навколишніх сіл.

Адже це зовсім неважко почепити графік на зупинках. І людям було б добре, бо могли зекономити свій час, і нерви.

Софія ТРОХИМЧУК,

 жителька м. Сокаль.