Головна Листи Війни згуртувала колектив закладу освіти та весь старостинський округ села Двірці

Війни згуртувала колектив закладу освіти та весь старостинський округ села Двірці

У школі, від початку повномасштаб­ного вторгнення рф в Україну, волон­терять усі працівники, учні, батьки та небайдужі жителі  навколишніх на­селених пунктів. Ще  ранньою весною зі закладу освіти на допомогу захис­никам було відправлено маскувальні сітки, продукти харчування, паски, ва­реники. Останніми місяцями волонтер­ська діяльність має напрямки: виго­тов­лення окопних свічок та плетіння маскуваль­них сіток.

Своїми силами було розпочато виго­товлення свічок. Багато жителів села долучилися і допомогли з воском та ін­шими матеріалами. Також з Двірців­ського та Хлівчанського храмів надій­шла допомога з воском.

Початковим фінансовим внеском стала Благодійний ярмарок, яка від­булася за участі усіх учнів, батьків та працівників школи. До фінансування до­лучилася староста Двірцівського окру­гу Ве­ликомостівської громади  Надія Стрі­лець, небайдужі мешканці села і па­рафіяни Двірцівського храму Преобра­жен­ня Гос­поднього.  На ці кошти закуплено ос­нови для макувальних сіток, парафін для свічок. Виплітають сітки і виготовляють  окопні свічки учні, вчи­телі та жи­телі се­ла  у ві­ль­ний від нав­чан­ня та ро­бо­ти час у при­­­мі­щен­ні зак­­ла­ду освіти.

Всього за ос­тан­ні місяці у напрямках Бах­мут, Херсон та інші східні ре­гіони передали 450 окопних сві­­­­­чок та  сім маску­вальних сіток.

У Двірцівсь­кому закладі ос­віти две­рі відчинені для всіх, хто бажає долучитися до спіль­ної боротьби проти загарбників україн­ської землі. Віримо в ЗСУ і Перемогу!

 

Ольга ШВЕЦЬ,

заступник директора з НВР Двірцівського ЗЗСО І-ІІІ ст.