Головна Листи На шкільній кухні Сокальського ліцею виготовляють енергетичні батончики для військових

На шкільній кухні Сокальського ліцею виготовляють енергетичні батончики для військових

ВІЙСЬКОВІ СМАКУЮТЬ ЕНЕРГЕТИЧНІ БАТОНЧИКИ

Кажуть, що під час літніх канікул ді­ти відпочивають від навчання, що ви­пускники після закінчення школи приходять тільки на зус­трічі… Але це не про наших учнів та випускників, які чекали з нетер­пінням канікул та доз­волу на виго­товлення енергетичних батончиків для ЗСУ у рідній школі… Аби разом працювати задля перемоги. Адже розуміють, що українські захис­ники у воєнно-польових умо­вах під час бойових дій не завжди мають змогу щось поїсти та від­новити сили. Ще у перші місяці піс­ля повномас­штаб­ного вторг­нен­ня росії в Україну, під час спільної роботи учнів та пе­дагогів ліцею ви­никла ідея створити власний бренд енергетичних батон­чиків під наз­вою «Чекаємо у Сокалі на каву». Їх виготовляють з натураль­них інгре­дієнтів: сухофруктів, горіхів та вівсянки. Сухофрукти та горіхи при­но­сять жителі громади та Со­ка­ля, зок­рема чимало їх офірували Марічка Шта­нько, Раїса Радзимінська, Ольга Гелик. Активно під­тримує добру і ко­рис­ну справу На­талія Осипович, яка регулярно на­дає фінансову підтримку.

Для волонтерів найкращою мо­ти­вацією для виготовлення енер­гетичних батончиків є слова подяки та світлини від військових, зокрема наших випуск­ників та батьків учнів, які нині перебу­ва­ють на фронті.

На шкільній кухні над смаколи­ками для військових дружно пра­цюють во­лонтери – учні, вчителі та колишні на­ші випускники. Зо­крема вражають своєю працелюб­ністю та витривалістю випускники-2019 – Діана Муж, Юлія Павлик, дбає за стерильність на ро­бочих місцях випускниця 2020 р. Ольга Краснянська та завжди готові по­працювати, незважаючи на дорогу і спеку на вулиці, випускники 2022 року – Ярина Чоп, Вікторія Білик, Юліана Чоп.

Відпустка не стала на заваді й вчи­телям, які за першої можливості допо­магають волонтерам робити смако­лики. Назагал виготовили і передали на передову майже 9000 батончиків. Волонтери тішаться, що їхні батончики потрібні і корисні. Хочуть, щоб україн­ські захисники знали, що ми – їхній надійний тил. Ми про них пік­луємося, будемо допомагати і робити все, що в на­ших силах. Віримо, що ще трішки і готуватимемо каву для не­пере­мож­них воїнів ЗСУ, а поки про­дов­жуємо працювати над наближен­ням нашої Перемоги… А коли це станеться, з не­тер­пінням чекаємо у Сокалі посмаку­ва­ти нашими батончиками та смачною кавою.

Юлія ОЖГА,
заступник директора ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва.