Головна Листи На Сокальщині діє щорічна традиційна благодійна акція «Помічники Святого Мико­лая»

На Сокальщині діє щорічна традиційна благодійна акція «Помічники Святого Мико­лая»

От і розпочалася щорічна традиційна благодійна акція «Помічники Святого Мико­лая», що проходить з благословення Влади­ки Сокальсько-Жовківського Михаїла Кол­туна та скерована на допомогу дітям з особливими потребами, хворим, сиротам, дітям загиблих та поранених учасників АТО, дітям тимчасово переміщених осіб, що проживають на території Сокальщини.

Уже традиційно наші волонтери розноситимуть листи з проханнями до спонсорів та підприємців, пакуватимуть та роздаватимуть подарунки, відві­дають діток, які перебувають у лікарні, а також проведуть для дітей святкове дійство напередодні Дня Святого Миколая.

Будь-яка ваша допомога солодощами, іграшка­ми, продуктами харчування, одягом, шкільним приладдям принесе радість та створить свято потребуючим дітям.

Допомога приймається у приміщенні благодійної їдальні «Карітас»-Сокаль за адресою: вул. Героїв УПА, 11, м. Сокаль, (тел.: 0503376023, 0638335429) до 17 грудня 2020 включно.

Заздалегідь щиро вдячні за вашу жертовність!

Волонтери та організатори акції:

Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль,

Союз українок Сокаля,

Товариство захисту дітей-інвалідів «Надія»,

Газета «Голос з-над Бугу»,

Телерадіокомпанія «Сокаль».

Станьте разом з нами «Помічником Святого Миколая-2020»!

До речі, назву благодійної акції «Помічники Святого Миколая» у далекому 1999 році приду­мали і «запатентували» наші перші волонтери

– учні Сокальської середньої школи №3.

Мар’яна ЯРЕМЧУК,
менеджер БФ «Карітас»-Сокаль.