Головна Листи Щоб не впорядковувати чагарники на подвір’ї сусід на сусіда написав скаргу

Щоб не впорядковувати чагарники на подвір’ї сусід на сусіда написав скаргу

Відчай змусив мене звернутись до редакції газети «Голос з-над Бугу», бо не знаю як змусити сусідів взятися за розум.

Проживаю на вулиці Яворницького у Сокалі. Моїм сусідом є Ігор Мулька, який живе з мамою. Довго терпіла їм, але і моєму терпінню прийшов кінець, бо скільки можна жити в таких антисанітарних умовах. Мої горе-сусіди привели своє обійстя в жахливий стан. Це якийсь чагарник, де є хащі з самосіву кущів, які дуже високі. Через них не попадає сонячне світло у вікна моєї хати. Але це ще півбіди. Сусіди горнуть під мої вікна купи сміття та листя. Ще як на лихо це місце вподобали коти, і ходять сюди в туалет. Навколо стоїть такий сморід, що не можна відкрити кватирки. І так вже не один рік. Я не раз просила сусідів прибрали на подвір’ї. А вони нічого з того не роблять. Просила прибрати й на присадибній ділянці, де ростуть лише бур’яни, їхнє насіння розлітається на сусідні ділянки, в тім числі й мою. Потім треба добре напрацюватися на городі, щоб виполоти бур’яни.

А щоб я не надокучала своїми проханнями, написали на мене скаргу у міську раду. Ви бачили таке нахабство?! Приїхала комісія, розібралася на місці, і дала їм попередження, щоб привели своє подвір’я до належного стану, бо земля не приватизована. Потім знову була комісія, яка винесла друге попередження. Сусіди Мульки нічого не прибрали, лише заяву з міської ради забрали. Я ж сподівалася, що комісія достукається до них і ті візьмуться за розум. Та намарне.

Минув тиждень-другий, а сусіди навіть і не думають нічого робити. Добре, що зараз холодно, а що буде, коли підвищиться температура?! Адже тоді купа сміття стане вогнищем антисанітарії. Я не в силі більше терпіти і не знаю куди маю звертатись. До того ж від безгосподарних сусідів потерпаю не тільки я, але й інші сусіди, а в них є маленькі діти.

Ми всі хочемо до Євросоюзу, а де Ви бачили, щоб там хтось на подвір’ї робив помийну яму та заступав сонячне світло сусідам. Там одразу його б оштрафували. Має ж бути якась управа на горесусідів і у нас? Хоча, мабуть, їм потрібна допомога громади, бо ж самі вони не в силі дати ради, бо ж не один рік «вирощували джунглі» на подвір’ї. Не будьте байдужими!

Любов МАРТИНЮК, жителька м. Сокаль.

* * *

Редакція газети «Голос з-над Бугу» скерувала цього листа у Сокальську міську раду. І отримала відповідь від Сокальського міського голови Вадима Кондратюка за №384/0237 від 05.05.2017 р.: «Виходячи з наведеного у Вашому зверненні та листі до редакції від гр. Мартинюк Л. Г. виконавчий комітет Сокальської міської ради зазначає, що по даному питанню Інспекцією з благоустрою м. Сокаль від 27.04.2017 р. було складено протокол про адміністративне правопорушення на гр. Мулька Г. Й. та передано на розгляд Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сокальської міської ради».