Головна Листи Сілецька школа – з новим дахом

Сілецька школа – з новим дахом

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, директор Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району Микола Мисак, Сілецький сільський голова Володимир Саїв, депу­тат районної ради Володимир Фіяла взяли участь в освяченні нового шатрового даху, який нещодавно відреконструювали на Сілецькій ЗОШ I-III ст. імені Івана Климіва-«Легенди».

За словами директора навчального закладу Оксани Навроцької, дах на школі був плоский, кожен дощ чи танення снігу давалися взнаки, адже протікав в кількох місцях. Школа – одна з найбільших у районі, цьогоріч у ній навчається 298 учнів, тут затишні коридори, класи, а протікання даху руйнувало приміщення. Ця проблема тягнулась кілька років, про неї всі знали, але ніхто, на жаль, не брався кардинально її вирішувати.

Ініціативна група батьків, вчителів і місцевого священника побу­вали на прийомі у голови районної ради Миколи Паська, озвучили проблему, їм пообіцяли знайти шляхи вирішення, і районна рада виділила на це кошти. В 2019 році зробили проєктно-кошторисну документацію, а цьогоріч підрядники з Волині «Центр соціально-трудової реабілітації інвалідів «Енергія-I» виконали роботи з реконструкції шатрового даху площею 1400 кв. м. Здалеку, на під’їзді до школи, на сонці переливається новий дах, яким тепер тішаться і вчителі, і учні, і батьки.

Настоятель храму Пресвятої Богородиці УГКЦ с. Сілець о. Петро Якимець подякував директору школи Оксані Навроцькій, яка не побоялась взяти на свої тендітні плечі ношу директорства, владі – голові райради та сільському голові, за те, що пішли назустріч, зрозуміли проблеми школи та виділили кошти на новий дах. Ансамбль вчителів виконав пісню «Дай Бог вам, друзі і родина». Опісля всі піднялися наверх, оглянули нову конструкцію даху, о. Петро Якимець освятив його.

Голова районної ради Микола Пасько зазначив: «З 2018 року в районному бюджеті закладали кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації, проходження всіх експертиз і нарешті маємо позитивний результат. Вітаю всіх жителів села Сілець, відте­пер їхня школа – з новим дахом. Тепер можна вкладати кошти в ремонт класів, коридорів, щоб покращувати умови навчання учнів».

Ольга ДЕНИСЮК.

Фото автора.