Головна Листи “СКРІЗЬ РАЗОМ!” – це гасло сім’ї Цьонів з Варяжа

“СКРІЗЬ РАЗОМ!” – це гасло сім’ї Цьонів з Варяжа

Сім’я, де панує мир, злагода, взає­мо­розуміння, взаємна любов дітей і бать­ків! Усе це про родину Цьонів, яка про­живає в селі Варяж і склада­ється з семи осіб: бабусі Марії Пав­лівни, батька Ос­тапа, матері Ольги, сина Михайла, учня 11 класу Варязь­кої ЗШ I-III ступенів, си­на Максима, учня 8 класу, дочки Анаста­сії, учениці 5 класу та дочки Соломійки – вихо­ванки Варязького ясла-садка «Дзві­ночок».

Діти є учнями Сокальської ДШМ ім. Віктора Матюка, де займаються во­калом. У філії Сокальської школи мис­тецтв на базі Варязької школи відвідують предмет «хореографія», предмет за вибором «сопілка» і «ба­ян», ходять у шкільні гуртки «Народна творчість» і «Футбол».

Родина Цьони – християнська сім’я.

Щонеділі і у свята усі дружньо ходять до церкви. Бабуся Марія і мама Ольга – активні хористи, які неодноразово беруть участь у виступах церковного хору, а хлопці прислуго­вують у храмі. Родина зай­мається сільським господарством.

Для батьків діти завжди є підтрим­кою та опорою, натомість, батьки завжди цікавляться справами своїх дітей в школі, стежать за їх успіш­ністю та радіють їхнім досягненням.

Щаслива родина – багата країна.

Ярослав ГАВРИЛІВ,
директор Варязької школи.