Головна Листи Сокаль долучився до всесвітньої ініціативи добра та благодійності

Сокаль долучився до всесвітньої ініціативи добра та благодійності

5 травня 2020 року став глобаль­ним днем добра та допомоги у світі як відповідь на пандемію коронаві­русу. Сокаль разом з іншими міста­ми України також приєднався до #Щедрий Вівторок NOW (#Giving Tuesday NOW) – всесвітньої ініціа­тиви солідарності та об’єднання у боротьбі із пандемією COVID-19.

Завдяки співпраці та контактам між Сокальською РДА в особі Ігоря Дацюка, Сокальською міською радою в особі Вадима Кондратюка з Почесним Консульством Респуб­ліки Корея в м. Львів, до нашого міста з благодійною допомогою за­вітав Почесний консул Республіки Корея в м. Львів Владислав Рті­щев. Це Консульство сприяє реалі­зації на теренах України міжна­родних інвестиційних проєктів, а також втілює різноманітні благо­дійні.

В. Ртіщев передав Сокальському міському голові Вадиму Кондратю­ку 2000 багаторазових захисних масок та 2000 штук індивідуальних засобів дезінфекції, а Благодій­ному Фонду «Карітас»-Сокаль 1000 шт. індивідуальних засобів дезінфекції (антисептиків). Протя­гом #Щедрого ВівторкаNOW та наступних днів засоби індивідуального захисту були роздані працівникам тих організацій та установ, які зараз перебувають у зоні ризи­ку, бо ведуть прийом на­селення або найбільше контакту­ють з вели­кою кількістю громадян.

Зокрема, В. Кондратюк передав благодійну допомогу комунальни­кам, медикам, пожежникам, вій­ськовим, працівникам поліції, суду. Благодійний Фонд «Карітас»-Сокаль роздав засоби індивідуаль­ного захисту працівникам Пенсій­ного фонду, управління соціально­го захисту населення, соціальним працівникам територіального цен­тру, ЦНАПу, бібліотеки, Народного дому, управлінь та відділів Сокаль­ської РДА, інших установ та орга­нізацій, які активно контактують з населенням. Не забули й про най­більш незахищені категорії насе­лення нашого міста. Сокальський міський голова Вадим Кондратюк передав маски та дезінфектори багатодітним родинам зі Спілки багатодітних родин Сокальщини (Ірина Рубаха), особам з інвалід­ністю, якими опікується районна асоціація інвалідів (Оксана Коно­нова), безхатькам й одиноким, які харчуються у благодійній їдальні «Карітас»-Сокаль.

Впевнена, що щедрість і доброта можуть об’єднати та допомогти суспільству у важкі часи. Всім здо­ров’я та добра. Нехай #Щедрий Вівторок буде традицією для Сока­ля та сокальчан. Робіть добрі спра­ви, допоможіть людям старшого покоління та малозабезпеченим відчувати себе не залишеними на­призволяще під час карантину.

Мар’яна ЯРЕМЧУК,
менеджер БФ «Карітас»-Сокаль.