Головна Листи ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

До Міжнародного дня людей похилого віку, що припадає на перший день жовтня, Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за кошти районного бюджету закупив 415 продуктових наборів, до складу яких входили крупи – вівсяна, манна та ячмінна, рис, макарони, олія, пшоно. Напередодні цього дня, який є своєрідним нагадуванням бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, соціальні робітники Сокальського районного територіального центру, самотнім людям похилого віку, які перебувають на обліку, вручили продуктові набори.
25 вересня керівник апарату Сокальської РДА Віра Білець разом з директором територіального центру Тетяною Бугай та соціальним робітником Галиною Галухою завітали до підопічних у с. Завишень – подружжя Ганни Максимівни і Михайла Петровичів Солодяків та Марії Іванівни Герасим та вручили їм продуктові набори, побажали здоров’я, турботи від оточуючих людей, завжди залишатися такими ж позитивними, повними сил, оптимізму. Вони цікавилась умовами проживання та проблемами одиноких, зазначивши, що і надалі робитимуть все, щоб люди поважного віку щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності. Одинокі тішились продуктовим наборам, і зі сльозами на очах дякували за них. На жаль, людям пенсійного віку, зокрема, одиноким, потрібна допомога в повсякденному житті, особливо сьогодні, коли для багатьох з них основним джерелом існування є пенсія, розмір якої не забезпечує гідного життя.
У неділю, 1 жовтня, у приміщенні БФ «КарітасСокаль» для людей похилого віку відбудеться святковий концерт, який підготували працівники терцентру, БФ «КарітасСокаль» спільно з відділом з питань культури, збереження культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА.
Тетяна БУГАЙ,•директор районного територіального центру соціального обслуговування.