Головна Листи У сім’ї Михальчуків з Боянич – двійня

У сім’ї Михальчуків з Боянич – двійня

ПОДВІЙНА  РАДІСТЬ

Hародження дитини у сім’ї – це завжди радість у родині. Нещодавно при­ємна новина трапилась у сім’ї Тетяни та Романа Михальчуків з с. Бояничі.

11 березня Тетяна народила двох хлопчиків – Максимка та Андрійка. Щасливі молоді бать­ки не приховують радості – двоє дітей – вдвічі більше щастя. Їх очі сяють щастям – вони молоді, закохані, щасливі, ще тиж­день тому їх було двоє, а відтепер – четверо.

Тендітна молода матуся Тетяна розпові­дає, що звістку про народження двох малю­ків їй повідомив лікар на УЗД, вони з чоло­віком цю новину відразу сприйняли з радістю. Вагітність проходила нормально, без особливостей, і на дев’ятому місяці вагітності Тетяна народила двох хлопчиків.

«Минулого року у День Валентина ми за­реєстрували п’ять шлюбів. Усім працівникам ВРАЦСу припали до душі наречений Роман Михальчук з Савчина та Тетяна Швед з Боя­нич. Від цієї пари віяло щирістю почуттів, вірою в любов та кохання. На запитання «Чому саме 14 лютого реєструєте шлюб? Вірите у покровительство святого Валенти­на?», наречений Роман жартома відповів: «Ні. Вирішив зекономити на подарункові для коханої і подарував пропозицію одружи­тися у День закоханих – 14 лютого». На святковій церемонії урочистої реєстрації шлюбу ми пообіцяли Роману та Тетяні прий­ти реєструвати народження їхньої дитини у пологовий відділ. Наші слова-побажання наречені послухали і виконали. 11 березня цього року зателефонував щасливий Роман Михальчук і повідомив, що він щойно став татом, його кохана дружина Тетяна народи­ла йому двох синочків. Тепер вони з нетер­пінням чекають працівників нашого відділу, щоб зареєструвати у Сокальському полого­вому відділі народження Максимка та Ан­дрійка», – розповіла Віра Шавалюк, на­чальник Сокальського районного відділу ДРАЦСу Західного міжрегіонального управ­ління Міністерства юстиції.

Хоч з моменту реєстрації шлюбу минуло більше року, але кохання Романа і Тетяни стало сильнішим – йому додало енергії та впевненості народження синів. Свідоцтва про народження дітей молодим батькам вручила начальник Сокальського РВ ДРАЦС Віра Шавалюк та побажала батькам здоров’я, сили, енергії, виховати з цих ма­леньких крихіток гідних синів України. Також, п. Віра зазначила, що за 2019 рік у Сокаль­ському районі народилося п’ять пар двійнят. У 2020-ому такій приємній новині дали старт Тетяна та Роман Михальчуки. По­зитивним є те, що з початку цього року по сьогодні народжуваність переважає смерт­ність, отже покращується демографічна ситуація в нашому краї. А ще – 96% із усіх народжень по Сокальському районі зареєс­тровано безпосередньо у пологовому відділі.

Неонатолог Ніна Котик лише позитивно розповідає про цю сім’ю. «З перших днів у пологовому відділенні вони самостійно доглядали за малюками, пеленали, хоч і молоді, але відповідальні батьки. Дітки здо­рові, і що цікаво, що за весь час моєї лікар­ської практики, це чи не єдиний випадок, коли близнюки після народження не втра­тили масу тіла, а набрали вагу. Нині вони здорові їдуть додому».

Під пологовим відділенням молодих бать­ків і новонароджених Максимка та Андрійка зустрічала вся родина. Щасливий Роман виніс на обох руках дорогоцінні конверти з малюками. Естафету від нього перейняли бабусі Любов і Світлана, які забрали від Романа кожна по онуку. Роман тим часом розливав у келихи шампанське за здоров’я своїх дітей, пригортав до себе дружину, дякував їй за синочків і обіцяв допомагати у догляді за малюками.

Нехай новонароджені немовлята ростуть здорові і щасливі!

Ольга ДЕНИСЮК.

Фото автора.