Головна Листи У важкі військові часи Белзькій громаді надають гуманітарну допомогу польські сусіди

У важкі військові часи Белзькій громаді надають гуманітарну допомогу польські сусіди

І ПІДТРИМКА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПАРТНЕРІВ

У важкі військові часи Белзькій громаді надають гуманітарну допомогу польські сусіди – Томашівський повіт, Замойський повіт, гміна Белжець. Зокрема, на прикордонному переході в Долгобичеві, міський голова Оксана Береза вже вкотре отримала від ста­рости Замойського повіту Станіслава Гжешко та війта гміни М’янчин Ришар­да Боровського три буси з засобами гігієни, продуктами харчування, одягом. У свою чергу міський голова Оксана Береза вручила польським друзям від імені наших мешканців «патріотичні паляниці (оригінальна ідея та її вико­нання – в. о. директора Центру культу­ри і дозвілля Світлана Притулко).

Щира подяка також друзям з Респуб­ліки Польща – Фундації «Пот­рафіш Полсько», Пос­лу Пав­лу Кукі­зу, Товариству «Робимо, що можемо Ульху­век», її керів­нику Маріюшу Скорнєвсько­му за позашля­ховики для Белзь­кої грома­ди, які пере­дано для наших прикордон­ників! Позашля­ховик Ford отримала Бел­зька застава, MITSUBISHI PAJERO Угнів­ській заставі вру­чили Пав-ло Кукіз та Оксана Береза.

Варто відзначити, що від початку березня Белзький гуманітарний штаб прийняв понад 18 тон гуманітарної допомоги з дружньої Рес­публіки Поль­ща, за що без­межно дякуємо польсько­му народу та його керівництву. Продовжуємо допо­магати нашим захисникам та людям, що потрапили у скрутне ста­новище через військову агресію росій­ських окупантів.

Белзщина відправила 10,5 т гумані­тарної допомоги для цивільних та військових, зокрема у дитячі будинки, шпиталі, ЗСУ, територіальній обороні, ДСНС, кінологічним центрам. А також громадам Київщини, Луганщини, Чер­нігівщини та Донеччини, Обласному штабу Львівщини. Продукти харчуван­ня, ліки, засоби гігієни, спальники, та інші необхідні речі було скеровано до потребуючих.

На територію Белзької громади при­були та зареєструвались 1100 вимуше­но переміщених осіб, 876 з них вже отримали допомогу у вигляді продук­тових наборів, наборів особистої гігіє­ни, одягу, побутових речей тощо. Також громадяни, які постраждали від росій­ської агресії, продовжують подавати заявки на отримання грошової допомо­ги від держави.

Любов РЕБРИНА,
керуюча справами Белзької міської ради.