Головна Листи В Сокальській санаторній школі відбувся благодійний ярмарок

В Сокальській санаторній школі відбувся благодійний ярмарок

Таку назву мав благодійний ярмарок, який відбувся в КЗ ЛОР «Сокальська санаторна школа», ініціатором якої стали педагоги Ольга Сольвар, Тетяна Дацишин, Світлана Михальчук, Людмила Шимчук та актив шкільного парла­менту: Анна Педько, Олеся Тетера, Наталія Іськів, Уляна Грабова.  Учні, батьки, педагоги, усі люди доброго серця мали змогу прид­бати вироби ручної роботи: вишиті маски, прикраси з мікровишив­кою, вишиті метелики-краватки, ялинкові прикраси, еко-торби, новорічно-різдвяні листівки, торбинки для подарунків та інші предмети декору, які виготовила творча група педагогів.

Саме в такий спосіб вони долучитися до збору коштів для онко­хворої Надії Крит з смт. Жвирка. Надія – молода мама, яка виховує 8-річного сина Дмитрика, нині дуже потребує допомоги та підтрим­ки. Вона понад рік веде боротьбу зі страшною онкологічною хворо­бою. Пережила багато болю та страху, але не опустила рук й далі заради сина бореться з недугою. Їй залишилося зробити останній крок, найважчий крок до перемоги, під назвою життя. Надії термі­ново потрібна трансплантація кісткового мозку, яку згодились зро­бити в турецькій клініці Мemorial. В короткі терміни треба зібрати 128 660$. Щиро дякуємо за ваше милосердя, доброту, людяність, небайдужість до чужої біди. Долучайтесь! Тільки разом – ми сила! Давайте спільно пода­­руємо Надії та Дмитру надію на порятунок.

…Невдовзі День Святого Миколая, Новий рік та Різдвяні свята. Кожен з нас чекає якогось дива. Вихованці та педагоги КЗ ЛОР «Сокальська санаторна школа» вирішили, що вони зможуть стати помічниками святого Миколая та допоможуть скрасити сірі будні одиноких та обездолених людей, принести їм радість та нагадати, що про них пам’ятають. Вони прийняли рі­шення до Дня святого Миколая виготовити маски, ялинкові прикра­си, предмети різдвяного декору, які продаватимуть на благодійному ярмарку «Промінь добра». За виручені кошти зможуть закупити речі першої необхід­ності та солодощі, які передадуть для підопічних Угнівського хоспісу.

Ванда МУЗИКА,
заступник директора Сокальської санаторної школи.