Головна Листи ВІРИМО, ЩО НАШІ ВОЇНИ ВІДЧУВАЮТЬ НАШУ ПІДТРИМКУ

ВІРИМО, ЩО НАШІ ВОЇНИ ВІДЧУВАЮТЬ НАШУ ПІДТРИМКУ

Нині кожен своїми думками та мо­литвами разом з українськими захис­ника­ми, серед яких є наші діти, батьки, рідні, знайомі, стараються чим можуть допомогти ЗСУ

Свою вагому лепту вносять праців­ники і студенти ДПТНЗ «Сокальський професійний ліцей», які від перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну об’єдналися для того, щоб наблизити перемогу: хтось всту­пив до лав ЗСУ, інші готують консерва­цію чи випікають різноманітні вироби для українських воїнів, ініціювали і провели декілька волонтерських та благодійних заходів аби зібрати кошти на необхідні для наших захисників: транспортні засоби, дрони, планшети, амуніцію та інше. Вони не тільки роб­лять свою справу, але й встигають дбати про інших та допомагати їм. Десятки людей, які через ворожі ра­кетні обстріли і окупацію території, були вимушені залишити свої домівки, знайшли тут підтримку, доброзичливе ставлення, увагу та допомогу.

– Сьогодні кожен з нас намагається допомогти всім, хто до нас звертаєть­ся за допомогою, – розповідає дирек­тор ДПТНЗ «Сокальський професій­ний ліцей» Наталія Карташова. – Це військовим, внутрішньо переміщеним особам, військовим госпіталям та ді­тям, які живуть на окупованих терито­ріях.

Кожен наш працівник та студент у волонтерські справи вкладає частинку своєї праці, своєї душі. І цим наближає перемогу над ворогом. У вільний від навчання час хлопці та дівчата пле­туть маскувальні сітки. І уже передали айдарівцям 6 штук, що назагал стано­вить близько 100 квадратних метрів.

У листопаді майстри та студенти-перукарі разом з майстринею манікю­ру та педикюру Оксаною Сопотух (са­лон краси «Мирослава») їздили у Львівський військовий госпіталь аби надати українським захисникам перу­карські послуги.

На підтримку ЗСУ майстри виробни­чого навчання та їхні вихованці прово­дили благодійні ярмарки солодощів та пампухів від кондитерів, розігрува­ли тиждень безкоштовних обідів в оновленій їдальні ліцею та виготовля­ли торти, тістечка, печиво та інше.

На виручені кошти від благодійних заходів придбали два дрони DJI Mavic 3 Fly More Combo, які потрібні україн­ським захисникам для успішного коре­гування вогню. Перед тим вони ініці­ювали ще збір коштів для придбання пікапу для 24 ОШБ батальйону «Айдар».

– З цими військовими у ліцею друж­ні зв’язки з 2021 року, – розповідає пані Наталія. – Не раз організовували і передавали для них продукти харчу­вання та предмети гігієни. Підтриму­ємо їх із початку повномасштабного вторгнення росії. Стараємось чим мо­жем їм допомогти, бо розуміємо, щоб у нас був мирний ранок, вони вимуше­ні в спеку і негоду, хурделицю і морози перебувати в окопах, ризикувати власним життям, бо ворог шквальним

вогнем обстрілює їх позиції.

Віримо, що наші воїни відчувають нашу підтримку, матимуть ще більше сил для захисту рідної землі. Разом ми можемо багато! Здолаємо всі нега­разди. Перемога близько! Слава Укра­їні!

Сьогодні Сокальський ліцей збирає на третій «Мавік» для 24 ОШБ «Ай­дар». Тож хто має можливість, будь ласка, підтримайте ЗСУ. Бо кожна гривня – це крок до перемоги. (Моно­Банк 5375 4114 1478 0648)

У цей складний час, коли на шаль­ках терезів наше вільне майбутнє, ко­жен, хто бере до рук зброю і захищає свій народ, свою країну від загарбни­ків, стає героєм. Пам’ятайте про укра­їнських військових.

Любов ПУЗИЧ.