Головна Листи «ВІЗИТІВКА» СКОМОРОХ – АВТОБУСНА ЗУПИНКА

«ВІЗИТІВКА» СКОМОРОХ – АВТОБУСНА ЗУПИНКА

У центрі нашого села, саме на роз­доріжжі центральних вулиць, ро­ками впадала в око подорожнім пошарпа­на зупинка громадського транспорту. Та з легкої руки місцевого фермера-благодійника Василя Шамборовсько­го та небайдужих односельчан – Оле­га і Марії Фединів та Надії Прачун, які відновили її, вона стала справ­жньою «візитівкою» села. А допомог­ли їм у цьому юні художниці – випуск­ники Сокальської школи мистецтв ім. Віктора Матюка Тетяна Мартинюк і Катерина Цибульська, які художньо оформили зупинку: намалювали герб Ско­морох, де зображені хвилі Бугу, міст із шлюзами і музичний інстру­мент, бо село заснували «скоморо-хи» – веселі, поважні, співучі люди.

В день 32-ої річниці Незалежності України скоморохівці зійшлись біля доглянутої фігури Богородиці (велике спасибі Ользі Шамборов­ській, яка опікується нею), молились за Україну і за полеглих україн­ських захисників. Місцевий парох о. Ярослав Кащук освятив відновлену зупинку громад­ського транспорту, якою щодня, до слова, користуються десятки пасажи­рів. Староста села Галина Ковальчук подякувала всім, хто долучився до ремонту і благоустрою автобусної зу­пинки, та докладає всіх зусиль для того, щоб рідне село були охайним та чистим. Зокрема, на особливу вдячність заслуговують Надія Прачун та юні ху­дожниці – Тетяні Мартинюк і Катерина Ци­бульська, які власноруч із звичай­ної зупинки створили окрасу села.

Результат їхньої роботи радує жи­телів Скоморох, які пишаються таки­ми обдарованими і свідомими юнка-ми. Крім того, це гарний та позитив­ний приклад того, що селяни само­тужки можуть зробити будь-що, було б тільки бажання та небайдужість.

 

Марія КАЛЮГА-КАЩУК,
жителька с. Скоморохи.