Головна Листи Я ВДЯЧНИЙ БОГОВІ ЗА МАМУ Й ТАТА

Я ВДЯЧНИЙ БОГОВІ ЗА МАМУ Й ТАТА

Травень був багатий на свята. Так, 14 травня вшановуємо наших матерів, а 15 травня – день сім’ї. Тому, в с. Стремінь завідувач Народним домом Марія Андрушко та бібліотекар Наталія Левик поєднали ці дві дати у одне величне родинне свято: «Я вдячний Богові за маму й тата».

Розпочав його о. Тарас Гнатів з молитви і Божого благословіння. В дарунок матерям о. Тарас разом зі сином Данилком заспівали пісні «Я йду за Христом, моя мамо» та «Світлиця». Пісні та вірші про матір, родину і Україну лунали з уст Світлани Хвальботи, Марії Левків, Надії Коліди, Мар’яни Ключки та Христини Козимко. Ведучі свята Марія Андрушко та Наталія Левик щедро обдарували вітаннями усіх присутніх в залі.

На родинне свято завітали зі своїми побажаннями, віршами і піснями також гості: Надія Пенюк, Ігор Білецький та гурт «Надія» з м. Соснівка. Глядачі гаряче аплодували усім учасникам. На завершення дійства Реклинецький сільський голова Наталія Білань привітала стремінців з Днем матері та подякувала аматорам художньої самодіяльності за гарне родинне свято, яке подарувало усім багато позитивних емоцій та закликала усіх: «Шануйте батьків, любі діти, //Щоб потім не пожаліти. //Допоки є батько і мати,//Старайтесь їм шану віддати».

Ольга КУЗЬМІН, уродженка села Стремінь