Головна Листи За мир та єдність у світі

За мир та єдність у світі

За ініціативи Папи Франциска 18 жовтня відбувалася Всесвітня молитва дітей на Вервиці за мир і єдність у світі.

Про велику силу Вервиці знає кожен християнин. Адже Вервиця це не лише молитва, вона чудовий засіб освячення і духовного поступу, одна з найкращих шкіл доброчесності і християнського життя.

В нас на парафії разом з настояте­лем храму свв. мчч. Бориса і Гліба отцем Ігорем Лемиком минулої неділі також молилися Вервицю за мир і спокій у всьому світі.

Величезне дякую потрібно сказати орга­нізаторам, які сплели вервицю і доклалися до цієї прекрасної тра­диції. В першу чергу дякуємо отцю Ігорю за те, що він започаткував і про­довжує підтримувати таку тра­дицію, за його ідею, підтримку, тер­піння і великий труд.

Також дякуємо майстриням, які не пошкодували свого часу і сил, щоб створити таку красу. Низький уклін їмості Наталії, а також Ми­рославі Мамчур, Мар’янці Рибці, Настуні Петризі, Тетяні Бидюк, котрі зробили великий внесок у розвиток цієї прекрасної справи, адже моля­чись на Вервиці ми ніби розмов­ляємо з Богом, розповідаємо про свої потреби та радощі, відкриваємо свою душу!

«Того хто входить в світ Вервиці, не мучать сумніви та помисли, не захоплюють пристрасті. Диявол і плоть стають безсилими перед силою вінчальної молитви, яка рятує світ від катастрофи війни, стихійних лих і хвороб. Ця чудодійна молитва стає провидінням для молитвенника, допомагає йому доторкнутися серцем до одвічних тайн і небесних доброчеснот любові та миру», – наголошує Святійший отець Папа Франциск.

Тетяна БИДЮК.

с. Лучиці.