Головна Листи Жителі Двірцівського старостинського округу передали допомогу воїнам-землякам

Жителі Двірцівського старостинського округу передали допомогу воїнам-землякам

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну жителі Двірцівського старостинського округу, які проживать у селах Двірці, Волиця (Двірцівська), Заріка, активно допо­магають і підтримують хлопців-захисників гуманітарною допомогою: готували вареники, хлібобулочні та м’ясні вироби для військових, аби передати їм часточку свого тепла. Щоразу надсилають плетені сітки та окопні свічки.

Водночас Двірцівська громада тримає зв’язок зі своїми земляками, котрі захищають Україну від рашистів на різних напрямках фронту. Волонтери уже не раз збирали кошти для військових. Зокрема, у січні церковна громада зібрала 140 тисяч гривень на два Mavicи для жителів села Волиці, а нині бійців 65-ої окремої механізованої бригади Ярослава Івануха та Андрія Хомича. Активну участь у їх придбанні брав Михайло Паращин. Земляки-воїни вже отримали від нас «пташки», які допомагають їм виконувати бойові завдання.

У лютому громада допомогла краянину – бійцеві 24 окремої механізованої бригади Іванові Наганчуку: при­дбати тепловізор, який вночі є «очима» для військових. Свою вагому лепту внесли церковна громада (80000 гри­вень), дружина Івана – Марія Наганчук з дочкою Іриною, а також сусід Іван Кмита (47220), учасники сільського верте­пу (18230), старостинський округ (8000) та небайдужі гро­мадяни. Тепловізор було придбано за 130 тисяч грн., його відправлено за місцем призначення. Понад 20 тисяч гривень, які залишилися, стануть початком нового збору на ЗСУ. Це дозволить невдовзі оперативно закрити якусь потребу наших військових-земляків. Наразі, нагальною проблемою для захисників є тепловізори, мавіки, радіопе­редавачі та інше обладнання. Адже там, у зоні бойових дій, військовим дуже важко без нашої з вами підтримки та уваги.

Такі добрі справи вкотре підтверджують, що жителі наших сіл готові робити все необхідне, аби допомагати Збройним силам України боронити рідну землю та повер­нутися додому з Перемогою. Щиро дякуємо за допомогу! Разом переможемо!

Олександр ГАВРИЛЮК,
житель с. Заріка.