Головна Спорт У Сокальській громаді відбулися змагання з баскетболу серед дівчат

У Сокальській громаді відбулися змагання з баскетболу серед дівчат

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це наймасштабніші змагання серед шко­лярів, які відбуваються під гаслом «Разом переможемо!». Учасники змагатимуться у п’яти видах спорту: баскетбол (учні 8-10 класів), черлідинг (4-6 кл.), волейбол (9 кл.), футзал (5-6 кл.), спортивне орієнту­вання (5-7 кл.).

Змагання триватимуть до червня 2024 року та складаються з п’яти етапів: шкіль­ного, територіального, районного, обласно­го та всеукраїнського.

У Сокальській громаді тривають змагання з баскетболу серед дівчат (старша вікова група) закладів загальної середньої освіти ЗШ І-ІІІ ступенів в рамках всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

На базі Сокальської школи №4, учасни­ками змагань були команди Забузької ЗШ І-ІІІ ст., Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», Стенятинської ЗШ І-ІІІ ст. та Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4.

Призерами стали: перше місце – команда Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4, друге – Іль­ковицького НВК, третє – Стенятинської ЗШ, четверте – Забузької ЗШ.

Вчитель фізичного виховання Ігор Петри­шак висловив подяку дівчатам, які показали хорошу гру: Катерині Якубець, Вероніці Білоцерківській, Яні Михальчук, Катерині Мороз, Вікторії Хас, Оксані Чемерис, Мар’я­ні Романовій.

Відбулися змагання й серед команд зак­ладів освіти Великомостівської громади. Змагалися команди закладів освіти з бас­кетболу.

Чемпіонами змагань стала команда Вели­комостівського ліцею, яка буде представ­ляти громаду в ІІІ (районному) етапі зма­гань.

Другими фінішували юні баскетболісти Бутинського ЗЗСО І-ІІІ ст., третіми – Прис­танської гімназія, четвер­тими – Двірців­ського ЗЗСО І-ІІІ ст., п’яте – Реклинецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

Кращими гравцями турніру визнані: Андрій Ковальовський, Максим Горбачев, Давид Васько, Богдан Сенюк, Віталій Гмер­ницький, Роман Сироїжко, Остап Давидо­вич. Усі вони нагороджені грамотами.

Призери змагань нагороджені кубками і грамотами, команди учасниці отримали грамоти за активну участь.

* * *

У Львові 25 лютого відбувся 24 юнацький турнір з легкої атлетики пам’яті Ярослава Тягнибока.

Учні ДЮСШ «Соколяни» здобули такі призові місця: Данило Дмуховський у кате­горії біг 60 метрів – перше, категорія біг 300 метрів – перше, Максим Марчук категорія біг 60 метрів – друге, стрибки в довжину – перше, Настя Сенчина стрибки в довжину – перше.

Тренер – викладач Олена Кретів.

* * *

У Трускавці 22 лютого відбулися обласні змагання з плавання серед учнів ДЮСШ Львівської області (юнаки та дівчата 2011 року народження).

Учень ДЮСШ «Соколяни» Сергій Ващук на дистанції 100 метрів батерфляй фінішу­вав першим, на дистанції 100 метрів ком­плексне плавання здобув третє місце.

Тренер-викладач Олександр Повзун.

* * *

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні відбувся у м. Київ.

У складі збірної команди Львівщини була вихованка ДЮСШ «Соколяни» Каріна Оверко (тренер Олена Кретів). У змішаній естафеті 4х400 м Каріна стала чемпіонкою України.