Головна Військо 100 дронів для Територіальної оброни Львівщини

100 дронів для Територіальної оброни Львівщини

У рамках проєкту «Пташки Пере­моги» Офіс Шахтаря, діяльність якого ініціювали Максим Козицький і Орест Кавецький у Червонограді, підтримав організований фондом KAVA (керівник Христина Кавецька) збір коштів на 100 FPV-дронів.

За зібрані півтора мільйона гривень на сьогодні придбано сотню дронів. Їх пере­дадуть воїнам 63 Окремого Батальйона Сил ТрО Збройних сил України – Червоно­град та 64 батальйона 103 ОБрТрО (Золо­чів) 103-ої окремої бригади територіальної обо­рони Збройних сил України.

Начальник Львівської обласної військо­вої адміністрації Максим Козицький подякував фонду KAVA, сім’ї Ореста та Христини Кавецьких та всім тим, хто не втомлюється підсилювати наших захис­ників і захисниць.

Серед них і тисячі мешканців шахтарсь­кого Прибужжя, які донатили з розумінням, що підтримують своїх синів, братів, чоло­віків, друзів і знайомих, які у перші дні повномасштабної війни добровільно стали на захист України.

«Плануємо, що до кінця березня в ме­жах цієї ініціативи загалом передамо 5 ти­сяч дронів», – зазначив Максим Козиць­кий.

«Завдяки вашим донатам військові з 63 та 64 окремих батальйонів 103 окремої бригади тероборони ЗСУ отримали 100 дронів-камікадзе. «Пташки» вже виру­шають на передову, щоб якнайшвидше допомогти нашим бійцям боротися з окупантом. Передали безпілотники в ме­жах Благодійний проєкт «Пташки Пере­моги».

Дякую всім небайдужим людям, які допо­магали своїми благодійними коштами та чиє серце болить за Україну.

Разом до ПЕРЕМОГИ!» – зазначив з цього приводу на своїй сторінці у Фейсбуці Орест Кавецький.

Наш кор.