Головна Освіта Колектив сокальської школи №5 разом з учнями з перших днів війни плетуть...

Колектив сокальської школи №5 разом з учнями з перших днів війни плетуть маскувальні сітки та виготовляють окопні свічки

НАША ПІДТРИМКА ЗІГРІВАЄ СЕРЦЯ ВОЇНІВ

У наш час кожен українець, кожен заклад чи установа чим може допомагає ЗСУ та робить все для перемоги. Не стоїть осторонь і наша Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5. Колектив навчального закладу, разом з учнями з перших днів війни плетуть маскувальні сітки та виготовляють окопні свічки. Ми щиро віримо, що ці свічки зможуть подарувати вогник тепла, надії та віри нашим військовим. Кожен з нас переко­наний, що світло переможе темряву, адже нікому не ви­стачить сили загасити його в гарячих українських серцях.

Упродовж року у школі організували і провели чимало благодійних акцій на підтримку захисників. Зокрема, до 1 вересня організували акцію «Замість квітів – допомога армії», кошти було скеровано на автомобіль для ЗСУ, зби­рали монети різного номіналу, щоб взяти участь в акції «Смілива гривня» від Ощадбанку.

Ми стали усі волонтерами. І щодня дивуємо одне одного – жертовністю, щедрістю. З початку повномасштабного вторгнення колектив Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5, учні та батьківський колектив долучились до збору коштів на авто­мобіль для ЗСУ. Крім того, організували і провели благодій­ний ярмарок, виручені кошти долучили до збору на автомобіль для 63 батальйону 105 бригади ТРО.

Разом збирали кошти на придбання життєво необхідних речей – ліків, продуктів харчування. А не так давно – про­дукти та засоби особистої гігієни для пацієнтів військового госпіталю, що отримали поранення внаслідок бойових дій, а також шапки, шкарпетки та інші теплі речі, ковдри, які передали на передову. Ми вдячні воїнам! Ми їх цінуємо, любимо і чекаємо!

Учні, аби висловити свою любов й підтримку воїнам, намалювали малюнки з побажаннями, які після акцій «Великодній кошик для ЗСУ» та «Збір продуктів для захисників України» передали українським захисникам на передову, приносили україномовні книги для харків’ян, що проживають на деокупованих територіях Харківщини.

Війна відкрила людей по-новому. Це дозволило всім українцям відчути себе великою родиною та об’єднати свої зусилля для добрих справ. Сокальська ЗШ №5 має не так багато можливостей, та головне – більшість з нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому вчителі, учні та їх батьки не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються робити щось корисне. Аби підтримати внутрішньо перемі­щених осіб, які зараз проживають у Сокалі, учні організували акцію «Подаруй дитині вишиванку» та передали вишиванки для дітей ВПО, збирали для цих родин продукти харчування та одяг…

У школі провели благодійну безпрограшну лотерею та акцію «Патріотичний аквагрим». За виручені кошти придбали продукти харчування, предмети особистої гігієни та ліки, які передали бійцям ЗСУ, чиї діти навчаються в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 та організували збір коштів на лікування батька учениці 9 класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 Ангеліни Кордюмової (статус ВПО) та на лікування пораненому бійцю Василю Данилюку…

І це ще не повний перелік волонтерських справ, які роб­лять вчителі, учні нашої школи та їх батьки. Ми стараємось щодень, чим можемо, підтримувати українських захисників. Сподіваємося, що наша підтримка зігріє серця воїнів та дасть їм наснагу й далі боронити рідну українську землю від російського агресора. Наші учні – майбутнє вільної, незалежної держави, які хочуть жити у вільній незалежній Україні. Дякуємо батькам і вчителям, які виховують патріотичне покоління!

 

Валентина МИХАЙЛЕВИЧ,
директор Сокальської ЗШ I-III ст. №5.