Головна Освіта СТАРТУВАЛИ З ПРОГРАМИ ПЕРЕПІДГОТОВКИ СЛУХАЧІВ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «ШВАЧКА»

СТАРТУВАЛИ З ПРОГРАМИ ПЕРЕПІДГОТОВКИ СЛУХАЧІВ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «ШВАЧКА»

У Державному професійно-технічному навчальному закладі «Сокальський професійний ліцей» Владика Сокальсько-Жовківської єпархії, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ Михаїл Колтун освятив швейну майстерню. Ліцей розпочав спів­працю з львівським швейним підприємством «Акропо­ліс», яке виконує державні замовлення для Збройних сил України.

Директор навчаль­ного закладу Наталія Карташова зазна­чила, що робота представництва розпочнеться з програми перепідготовки слухачів за професією «швач­ка». Поки що навчають дорослих. Навчання учнів роз­почнеться з 1 вересня. Випускники отримають свідоц­тво «швачка II розряду», а також матимуть змогу працевлаш­туватися. Це гарна мож­ливість отримати нову професію та високооплачувану роботу для безробіт­них, кот­рі мешкають на території Сокальської громади.

Компанія «Акрополіс», заснована 1996 року, є провідним виробником в Україні аксесуарів для мис­ливства та рибальства. Унікальні за своїми властиво­стями й дизайном, її вироби – це авторські розробки, яким немає аналогів у світі. Вони функціональні, завжди орієнтовані на попит і при цьому привабливі ззовні. За останні роки компанія розробила власні авторські системи і широкий спектр нових продуктів, від футлярів для зброї та рибальських снастей, до одягу, взуття та товарів для відпочинку.

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.