Головна Освіта Робимо інтернет безпечним та корисним для дітей

Робимо інтернет безпечним та корисним для дітей

Сучасне покоління не уявляє свого життя без усіляких ґаджетів. Але чи варто сварити за це дітей, якщо ситуацію можна направити в корисне русло. З метою вдосконалення оцінювання знань учнів у Поторицькій ЗШ 1-І 11 ст. відбувся майстер-клас «Онлайн-тестуван-ня», який провели вчителі фізики Степан Петрівський та інформатики Тетяна Рощук. Робота з сервісами онлайн-тестування, створення власних та ознайомлення з базою тестів для різних шкільних предметів, можливість використання тестів для домашнього завдання, робота учня в реальному часі самостійно чи групою – ось неповний перелік питань цього заняття.

Сьогодні системи онлайн-тестування зробили справжню революцію у навчанні. У нашій школі створені умови, які сприяють ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). У всіх навчальних кабінетах робочі місця вчителів обладнані комп’ютерами, проекторами, швидкісним Інтернетом, у трьох навчальних кабінетах встановленні інтерактивні дошки. Це вдалось завдяки перемозі школи у обласному конкурсі місцевого розвитку 2019 року. Реалізації проекту завдячуємо Сокальській районній, Поторицькій сільській радам, КУ Сокальської районної ради «Центр з обслуговування закладів освіти», батькам учнів школи, доброчинцям – ТзОВ «Галичхутро» та ПП «ТехНекс Софтвер».

Для нашого педколективу важливе значення має інформаційна культура вчителя, пошук чогось нового: матеріалів, методів, підходів, способів оцінювання знань, оскільки сучасні технології дозволяють забезпечити Інтернет, дружній до людини.

Оксана СЕМЕНЮК, заступник директора