Головна Політика 18 ВЕРЕСНЯ НЕ БУЛО КВОРУМУ СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД І СЕСІЯ НЕ ВІДБУЛАСЯ

18 ВЕРЕСНЯ НЕ БУЛО КВОРУМУ СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД І СЕСІЯ НЕ ВІДБУЛАСЯ

18 вересня розпорядженням міського голови Вадима Кондратюка скликалась позачергова сесія Сокальської міської ради. У порядку денному було чотири питання. Основним з них (принаймні, на думку мешканців міста) «Про надання згоди на одноразовий прийом та захоронення твердих побутових відходів з м. Львів у розмірі 500 тонн. Більш як півгодини у залі чекали, щоб був необхідний кворум. Однак, на засідання прибуло лише 11 депутатів з 26 і розпочати роботу не змоги. Так як, на сесії були присутні представник ОДА і компаніїперевізника сміття AVEЛьвів, депутати вирішили послухати їх.

Начальник управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування ЛОДА Тарас Зозуля розповів про ситуацію зі сміттям у Львові на сьогодні, підкреслив, що проблем із його вивозом немає. «Стосовно тих 500 т – ми просто вишукуємо моменти себе підстрахувати, щоб менше вивозили за межі області, а більше залишалося коштів в області, чим просто тратити гроші на транспортування». А міський голова Вадим Кондратюк зазначив, «якщо ці кошти не використаємо в цьому році – зможемо у наступному, адже вони є перехідними».

Далі виступаючі відповіли на запитання депутатів. Годинне обговорення було безрезультатним, адже необхідного квормуму за цей час не набралося.

Юлія СОРОЧУК.