Головна Політика Делегати переобрали Михайла Цимбалюка головою «Батьків­щини» Львівщини

Делегати переобрали Михайла Цимбалюка головою «Батьків­щини» Львівщини

На XIX звітно-виборній конференції Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», яка відбулася минулої суботи, делегати переобрали головою «Батьків­щини» Львівщини Михайла Цимбалюка. У роботі кон­ференції взяли участь 154 делегати зі 189. Серед них і «батьківщинівці» Сокальщини. Делегати обговорили стан справ і плани на місцеві вибори восени цього року. На конференції обрали новий склад бюро парторганізації та керівні органи. До речі, до складу бюро ЛОПО та деле­гатом XV з’їзду партії ВО «Батьківщина» обрано багато­річного голову Сокальської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Олега Кожушка. Голова Львівської облас­ної партійної організації М. Цимбалюк вручив кращим партійцям Подяки з нагоди 21-ої річниці від Дня створення партії «Батьківщина» від лідера Юлії Тимошенко. Серед нагороджених і О. Кожушко.

Михайло Цимбалюк подякував однопартійцям за підтримку та довіру і наголосив на важливості подальшої роботи на благо Львівщини та України.

Повертаючись додому, сокальчани побували у Страдчі – відпустовому Марійському паломницькому центрі, свя­тині УГКЦ, яка за значущістю дорівнюється Зарваниці та Уневу, а також у Крехівському монастирі святого Миколая Отців Василіян.

Василь СОРОЧУК.