Головна Політика Націоналісти – разом. Разом ми – сила!

Націоналісти – разом. Разом ми – сила!

22 лютого на Майдані Незалежностi у столиці активісти ВО «Свобода», «Національного корпусу», «Правого сектора», кияни та гості провели Марш національної гідности.
Серед його учасників були представники Сокальщини. Спільно Сокальська районна організація з Червоноградською міською організацією ВО «Свобода» організували поїздку у Київ, де і долучилися до велелюдної ходи.

Багатотисячна колона зупинилася на розі вулиць Інститутської та Банкової: активісти передали до Адміністрації Президента символічний презент – величезну цукерку та залізничний квиток до Липецька з відкритою датою.

Після цього колона прибула до Верховної Ради, де учасники розташувалися на площі Конституції. На сцену вийшли керівники: «Свободи» – Олег Тягнибок, «Правого сектора» – Андрій Тарасенко та «Національного корпусу» – Андрій Білецький.

Патріоти пом’янули хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та усіх, хто загинув у боротьбі за Україну.

Звертаючись до присутніх, лідер «Свободи» наголосив, що через три роки після Майдану націоналісти прийшли сюди не по преференції, а щоб озвучити вимоги української нації до парламенту, уряду та Президента: «Якщо влада не вірить, що цього вимагають українці – хай виходить до людей і слухає їхні вимоги. Ми окреслимо межі національних інтересів, за які влада не має права переступати. Нині депутати зайдуть у парламент із мандатом від нашого маршу і передадуть владі ультиматум. Це буде для неї червона лінія. Націоналісти – разом. Разом ми – сила!» – наголосив О. Тягнибок.

До учасників також звернулися лідери «Правого сектора» і «Національного корпусу» А. Тарасенко та А. Білецький. Після їх виступів, А. Білецький вирушив до парламенту, щоби зачитати з трибуни ультиматум владі. До парламентської трибуни у Верховній раді України разом з ним вийшли народні депутати Андрій Білецький, Андрій Іллєнко, Олег Петренко, Олег Осуховський, Михайло Головко, Олександр Марченко та Юрій Левченко.

А. Білецький озвучив вимоги Маршу націоналістів та наголосив, що у патріотів вистачить сили, щоби розпустити цей парламент, якщо їхні вимоги буде проігноровано: «Ми зібралися разом для того, щоби боротися за владу українців, а не владу злочинців!».

Після озвучення вимог учасників ходи в стінах парламенту, депутатинаціоналісти повернулися до багатотисячної колони, до якої звернувся А. Іллєнко, який зазначив: «Це не вимоги, а ультиматум владі. Ми розуміємо, що від них не можна чекати позитивних змін. Але є те, чого ми не допустимо: приватизації стратегічних підприємств, збільшення пенсійного віку, торгівлі сільськогосподарською землею тощо. Ми продовжуватимемо нашу боротьбу. Я переконаний, що сьогодні траур у всіх ворогів України, бо вони думали, що націоналісти ніколи не будуть разом. Але ми єдині й сильні, як кулак, тому переможемо!»

Після цього багатотисячна колона спільно прочитала молитву українського націоналіста. І на завершення наша землячка з Великих Мостів Зоряна Личко виконала Славень, який підтримало велелюдне зібрання.

З великим ентузіазмом та піднесенням учасники Маршу національної гідності співали слова неофіційної частини гімну: «Станем браття в бій кривавий від Сяну до Дону, в ріднім краю панувати не дамо нікому..!»

Тарас СТАРОДУБ.
Фото Анатолія Космини.