Головна Політика ЖВАВІ ДИСКУСІЇ І… КОНТРАКТИ КЕРІВНИКІВ ТРК СОКАЛЬ ТА СОКАЛЬСЬКОЇ ЦРЛ ПРОДОВЖЕНО

ЖВАВІ ДИСКУСІЇ І… КОНТРАКТИ КЕРІВНИКІВ ТРК СОКАЛЬ ТА СОКАЛЬСЬКОЇ ЦРЛ ПРОДОВЖЕНО

22 березня розпочала роботу ХХVIІ сесія VІІ скликання Сокальської районної ради. Про релігійну ситуацію депутатам розповів благочинний Сокальського благочиння Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП настоятель храму св. Володимира м. Червоноград митрофорний протоієрей о. Михайло Гнатів.

Голова районної ради Микола Пасько повідомив, що у зоні АТО загинув житель Великих Мостів Ігор Дулько, домовину з тілом якого напередодні привезли в рідне місто, а в день роботи сесії відбувся похорон. Хвилиною мовчання було вшановано його пам’ять. Депутати вирішили перервати роботу сесії і попрощатися з воїном АТО у Великих Мостах.

27 березня сесія продовжила роботу. І, на жаль, знову з хвилини мовчання: після хвороби відійшов у вічність учасник АТО сокальчанин Віктор Лошній. Була оголошена перерва у роботі сесії, депутати у катедральному храмі попрощалися із захисником України.

Роботу сесія продовжила о 15 годині. Після затвердження порядку денного, депутати приступили до розгляду питань.

Зі звітом про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2017 році Сокальської районної державної адміністрації виступив голова райдержадміністрації
Роман Токай. Звіт сесія затвердила.

Депутати підтримали рішення «Про прийняття з комунальної власності територіальної громади Сокальської міської ради в спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району земельної ділянки» (для розташування Центру байдаркового туризму).

Інформацію щодо результатів діяльності Червоноградської місцевої прокуратури впродовж 2017 року надав Ярослав Гарасимчук, керівник Червоноградської місцевої прокуратури.

Далі зі звітом про роботу та виконання умов контракту виступив головний лікар КЗ СРРЛО Роман Швед. Врахувавши поправку Олега Іванчини, звіт затвердили, а роботу визнали задовільною.

Наступним у порядку денному було питання «Про звільнення головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади». За взяття за основу проголосував 31 депутат. А за поправку О. Іванчини (продовження контракту терміном на три роки) – 21 народний обранець. В цілому проект рішення підтримало 28 депутатів.

Жваву дискусію викликало й питання «Про звільнення генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль». Депутати заслухали керівника ТРК «Сокаль» Олександра Новацького. У підсумку, враховуючи поправку Романа Монастирського, було проголосовано за продовження контракту з О. Новацьким на один рік.

У роботі сесії взяли участь і виступили народні депутати України Олег Мусій, Михайло Бондар, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян.

Більш детально – в наступному номері газети.

Сьогодні сесія продовжить роботу.
Юлія СОРОЧУК.
Фото автора.