Головна Право На Сокальщині викрили підпільний цех алкоголю – кримінальна хроніка

На Сокальщині викрили підпільний цех алкоголю – кримінальна хроніка

І ЗНОВУ ВЗЯВСЯ ЗА СВОЄ

9 березня в Сокальське відділення поліції звернулась жителька с. Добрячин, яка заявила, що з її господарства у м. Белз викрадено кінний культиватор та плуг. Проведеними оперативнорозшуковими заходами встановлено, що крадіжку вчинив раніше судимий житель міста Белз, 1989 р. н., відкрито кримінальне провадження, Проводиться перевірка на причетність правопорушника до інших аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування.

ПІДПІЛЬНИЙ ЦЕХ АЛКОГОЛЮ

15 березня спільними зусиллями правоохоронців, під час відпрацювання, після обшуків на території Сокальського району та у Червонограді, виявлено підпільний цех із виготовлення підробленої горілки та торговельне підприємство, яке її реалізовувало. Вилучено близько 1000 пляшок алкоголю, який був запакований в ящики з підробленими марками акцизного збору, понад 160 літрів етилового спирту та марки акцизного податку. Виробництво фальсифікату налагодив 42річний мешканець Червонограда. Розлив підробленого напою проводився в антисанітарних умовах.

Зразки продукції відправлені на експертне дослідження. За цим фактом в Сокальському відділенні поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199 КК України. Чинне законодавство за вищевказане правопорушення передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

ПОЦУПИВ ОДНОСЕЛЬЧАНИН

18 березня звернулась жителька с. Горбків про те, що з її господарської будівлі викрадено електроінструмент. Поліція встановила особу злочинця. Ним виявився місцевий житель, 1986 р. н., який підозрюється у вчиненні аналогічного правопорушення напередодні також у Горбкові. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Досудове розслідування триває.

Володимир ЯРІШ, начальник Сокальського ВП Червоноградського ВП ГУНП у Львівській обл.