Головна Право Пожежно-профілактичне відпрацювання відбулося у Хлівчанах

Пожежно-профілактичне відпрацювання відбулося у Хлівчанах

Перш за все, фахівці Служби порятунку «101» поінформували представників місцевої влади про заходи пожежної безпеки та закликали органи влади та громаду села активно долучатися до навчання населення цих правил. Рятувальники окреслили ситуацію щодо пожеж та загибелі на них людей на території Сокальського району та населеного пункту, зокрема.

Після цього рятувальники та соціальні працівники відвідали приватні домоволодіння, під час чого розповіли громадянам про веснянолітній пожежонебезпечний період та дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Також, надзвичайники рекомендували мешканцям пильнувати за справністю пічного опалення та електромережі. Традиційно, посилену увагу приділили групі ризику: інвалідам та соціально неблагополучним громадянам, малозабезпеченим та самотнім особам похилого віку.

Під час відпрацювання зустрілися з настоятелем храму, а з учнями місцевої школи проведено виховну годину з питань безпеки життєдіяльності у максимально доступній формі. Для сприйняття вони намагалися донести важливість дотримання правил пожежної безпеки, на теми: «Контролюй дрібниці у побуті», «Вмикай без перевантажень», «Не випалюйте суху траву», «Вибухонебезпечні знахідки». Щоб місцеві жителі пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручили пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки й послідовними діями в екстрених випадках.

Олег БОРИС, провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту.