Головна Право Відбувся дитячих малюнків, який проводився в рамках відзначення Дня працівника суду

Відбувся дитячих малюнків, який проводився в рамках відзначення Дня працівника суду

Свої роботи подали понад три десятки юних художників, які навчаються у Сокальській школі мистецтв ім. Віктора Матюка. Працівники суду мали змогу оглянути їхні роботи: посеред фойє упродовж місяця стояв стенд із дитячими малюнками, які надійшли на конкурс. Діти малювали їх фарбами, олівцями і ручками. Були і поєднання технік. Основними критеріями оцінювання робіт були художня майстерність та втілення оригінальної ідеї.

Поважне журі визначило переможців і 15 грудня запросило конкурсантів, щоб підбити підсумки конкурсу. Тож цього дня тут було весело та гамірно. Разом з дітьми сюди прийшли і їх викладачі та батьки. Юних художників привітали голова суду Михайло Адамович, керівник апарату Ірина Троць, які подякували дітям за участь у конкурсі, наголосивши, що це чудова можливість побачити суддям своє віддзеркалення крізь призму дитячої уяви. Приємно усвідомлювати, що на Сокальщині є так багато талановитих дітей. Суддя спікер Лідія Фарина зазначила: «Був задум нагородити лише шість переможців: за перше, друге, третє місця у двох вікових категоріях. Але ми, як члени журі, переглянули всі роботи, що надійшли на конкурс, вирішили відзначити нагородами значно більше юних художників. Адже насправді малюнків, гідних відзначення, було значно більше. Загалом ми нагородили 34 дитини». Вона також подякувала організаторам конкурсу, – голові суду М. Адамович, керівнику апарату І. Троць, суддям, всім працівникам суду, які не були байдужі, і долучились до організації конкурсу, також викладачам Сокальської школи мистецтв В. Матюка Ользі Галишин та Ірині Медвідь, які заохотили вихованців взяти участь у ньому. Наприкінці Л. Фарина зазначила: «Думаю, що проведення таких просвітницьких заходів – добра нагода, щоб ще раз, і ще раз привернути увагу молодого покоління, яке у майбутньому здобуде освіту й отримає фах, до проблем, які існують в судовій системі й створення належних умов для діяльності суддів, підвищення їхнього авторитету в суспільстві».

І ось настала довогоочікувана мить оголошення переможців. Журі відзначило переможців у трьох вікових категоріях по декілька переможці у кожній. Перше місце дісталось Анні Щербат (Сокальська ЗШ ІІІІ. ст №2), Софії Чернявській (Сокальська СШ ІІІІ ст. №3); друге – Софії Дишкант (Сокальський НВК «ЗШ І ст. – гімназія» ім. Олега Романіва), Анастасії Хмільовській (Сокальська ЗШ ІІІІ ст. №4), третє – Уляні Гулягродськiй (Сокальська СШ ІІІІ ст. №3), Олені Галишин (Сокальська ЗШ ІІІІ ст. №4). Переможців урочисто нагородили почесними грамотами та пам’ятними подарунками.
Солодкі подарунки до святого Миколая отримали від організаторів конкурсу також усі учасники. Судді та діти сфотографувалися на пам’ять.

Лідія ФАРИНА, суддя спікер Сокальського районного суду.
Фото Любові Пузич.