Головна Право Виявили контрабанду бурштину

Виявили контрабанду бурштину

У пункті пропуску «Угринів – Долгобичув» у мешканця Волині виявили 6,6 кг бурштину, який той заховав у газовий балон. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДФС України у Львівській області.

13 листопада в пункт пропуску «Угринів – Долгобичув» для виїзду до Республіки Польщі прибув транспортний засіб на іноземній реєстрації під керуванням 46річного мешканця Волині. Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив відсутність товарів та предметів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон України.

На підставі системи аналізу ризиків митники скерували авто у відведене місце для поглибленого огляду. Там під час спільного митноприкордонного контролю у резервуарі для скрапленого газу (газовому балоні) було виявлено 6,6 кг. необробленого каміння різної геометричної форми жовтокоричневого кольору.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють їх виявлення.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Бурштин та автомобіль «ФОРД MONDEO», 1998 року випуску вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.