Головна Спорт На Першості Львівщини з футболу команда «Сокаль-Датський текстиль» поступилася на виїзді

17 листопада ФК «Сокаль-Датський текстиль» у прикарпатському селі Підбуж зіграв заключну гру чемпіонату Львівщини сезону 2019 року проти місцевого «Тартака».

Попри перемогу сокальчан вдома (9:0), на виїзді вони поступилися – 2:4.

В передостанньому матчі фінального етапу другої ліги Львівщини (група «А») «Сокал-ьДатський текстиль» поступився на власному полі команді «Легінь» (Брюховичі) – 0:1.

Перед тим, наша команда зіграла ще такі матчі:
«Лео-Кераміка» (Львів/Неділиська) – «Сокаль-Датський текстиль» – 3:1.

«Сокаль-Датський текстиль» – «Темп» (Відники) – 0:1.
ФК «Сокаль-Датський текстиль» – «Стрілець» (Стрілки, Старосамбірський район) – 4:1.

У підсумку, ФК «Сокаль-Датський текстиль» посів четверте місце у турнірній таблиці.

За сокальчан у цьому сезоні виступали: Назар Іванків, Роман Хрущ, Олег Жабін, Назар Заморський, Павло Сільвестр, Назар Буй, Юрій Цьох, Олег Коваленко, Олег Марцинюк, Назар Муха, Василь Прихідько, Василь Струк, Григорій Романчук, Сергій Баляс, Тарас Коткевич, Дмитро Лисенко, Павло Холод.

Тренер Сергій Матвеєв, лікар Віталій Новосад, менеджер Богдан Кривчун, спортивний директор Василь Сушик, президент Ігор Тріска.

Сторінку підготували Мар’яна КОПЕЙКА, Юлія СОРОЧУК, Василь СОРОЧУК.