Головна Спорт Стартували на Волині

Стартували на Волині

В селищі Люблінець Ковельського району відбувся перший етап міжобласного турніру з мініфутболу серед ветеранів.

В ньому взяли участь команди міст Ковеля, Луцька, Турійська та Сокаля. Міська збірна команда сокальчан у складі Сергія Марчука, Івана Рябова, Володимира Евеля, Ярослава Підкіпняка, Володимира Василенка, Сергія Васька, Олега Солодяка, Юрія Шуби, Ярослава Гаврилюка, Петра Якимчука з командами Луцька та Турійська зіграли у нічию відповідно з рахунками 1:1 та 0:0, та поступившись господарям майданчику – команді з Ковеля 1:0, посіла третє місце. Переможцями першого етапу стали ветерани Ковеля, другими були футболісти з Луцька.

Другий етап цього міжобласного турніру відбудеться в жовтні цього року в місті Турійську, а третій та заключний етапи – в травні 2020 року у Сокалі та Луцьку, де визначиться переможець та призери турніру.

Ярослав ТАРАСЮК, директор Сокальського міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».