Головна Свято 55-річний ювілей відзначив дошкільний навчальний заклад «Дюймовочка» с. Скоморохи

55-річний ювілей відзначив дошкільний навчальний заклад «Дюймовочка» с. Скоморохи

Радісну подію – 55річний ювілей – відзначив дошкільний навчальний заклад «Дюймовочка» с. Скоморохи. День народження дитячого садка, куди щоранку сходяться доріжки від багатьох домівок, зібрав у музичному залі багато гостей. Привітати іменинників завітали ветерани дошкільної освіти, ті, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, батьківський колектив, директор школи, випускники й вихованці садочка.

Щирими словами вітання та благословення звернувся до дітей священик Ярослав Кащук.

Завідувач дошкільного закладу Іванна Мочульська привітала присутніх на святі і відзначила, що сьогодні дитсадок, який відвідують 22 дошкільнят, радує діток і їхніх батьків сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, казковим майданчиком, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для навчання і розвитку. Все це – завдяки дружньому колективу дитсадка, творчим педагогам, які своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного, – і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

З особливою повагою ведучі свята Юлія Фарина та Ірина Гойдало згадали про тих людей, які пропрацювали в цьому дитячому садку не один рік. Скільки малюків пройшли через їх руки, скільки віддали вони тепла і ласки кожній дитині! Серед них Марія Качмар – перша завідувачка дитсадка, Марія Кальченко, Марія Євтушко, Наталія Дищаківська, Ірина Панюта, Мар’яна Педа. У виступі Марія Качмар згадала, з чого починав працювати дошкільний заклад у 1962 році, про те, як працівники вирощували овочі для харчування дітей, про допомогу колгоспу, про перших вихованців…

Присутні мали змогу подивитись мультимедійну презентацію, яку створили з нагоди святкування 55річного ювілею. Вони з цікавістю та з хвилюванням спостерігали, як за час існування змінювався рідний садочок, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та тих людей, які вже не працюють в закладі.

Серед почесних гостей, які постійно допомагають закладу, йдуть на співпрацю, відгукуються на будьякі питання та розуміють проблеми дошкілля була і Надія Гібляк – Скоморохівський сільський голова. Вона побажала дитсадку достатку і процвітання, працівникам – задоволення від улюбленої роботи, а маленьким вихованцям – рости здоровими, розумними і не забувати дороги до світлого Дому їхнього дитинства.

Від імені батьків вихованців Марія Кащук сказала, що святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Вона подякувала працівникам дитсадка, які день у день всю свою душу і серце віддають дітям, даруючи малятам щасливий світ дитинства.

Методист Сокальського райметодкабінету Марія Тимошик відзначила, що протягом такого великого періоду часу дошкільний заклад пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріальнотехнічної бази. Педагоги дитсадка – молоді, творчі, закохані у свою професію люди. Право йти в ногу з часом налаштовує їх на постійний пошук нового, впровадження прогресивних новітніх технологій, досягнення результатів.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, професіоналізм та з нагоди 55річного ювілею від заснування дошкільного закладу вона вручила колективу грамоту від відділу освіти Сокальської райдержадміністрації.
Для гостей була представлена концертна програма – справжнє свято за участю дошкільнят. Вихованці зворушливо і подитячому щиро показували все, чого навчилися у своєму дитячому садочку – співали, танцювали, розказували вірші, чим забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

Віримо, що дошкільний заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів і дітей.

Юлія СОРОЧУК.