Головна Свято День святого Миколая в Сокальському районі пройшов під яскравим і добрим знаком...

День святого Миколая в Сокальському районі пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дітей

В МАГІЧНІЙ АТМОСФЕРІ ДОБРА

18 грудня в районному домі відбулося доброчинне святкове дійство, яке підготували для дітей працівники відділу культури, молоді та спорту РДА та районного народного дому. Начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Мирослава Михайлюк зазначила, що День святого Миколая – найулюбленіше свято не тільки дітей, а й дорослих, адже 19 грудня з усмішкою на обличчі прокидається кожен, шука­ючи під подушкою подарунок. Та наголосила, як важливо робити добро і бути чемним, тоді у світі запанують мир і злагода.

Сокальський міський голова Сергій Касян побажав дорослим мудрості, виваженості, здоров’я, любові до ближнього та злагоди, а дітям – бути слухняними та добре вчитися аби наступного року святий Миколай знову до них завітав.

У казковому дійстві взяли участь вихованці вокального гуртка (керівник Ольга Шевчук) та зразкові хореографічні колективи Сокальського Народного дому «Веселка» (керівник Надія Ганітке­вич) та «Гармонія» (керівник Наталія Михайлевич). Приємною несподіванкою для усіх глядачів став виступ вокального ансамблю Сокальського професійного ліцею (керівник Ганна Прокопчук).

 

Звісно, не обійшлося й без головного символу цього дня – святого Миколая, появу якого на сцені привітали гарячими оплес­ками присутні. А він, у свою чергу, привітав учасників заходу із святом віри, світла й добра, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності та любові до оточуючих людей. Ма­ленькі таланти чарували публіку запальними танцями й піснями, яскравими костюмами, музикою, що піднімає настрій, та не­підробною дитячою щирістю, з якою виконувалися номери.

 

Після цікавого театралізованого дійства, яке пройшло в магічній атмосфері добра, любові та злагоди, святий Миколай вручив подарунки хлопчикам і дівчатам, які надіслали свої творчі роботи на конкурс малюнків. Кожен, хто прийшов, побачив виставку малюнків у фойє Народного дому.

Наприкінці дійства хлопчики та дівчатка у залі, завдяки спон­сорській допомозі місцевих підприємців, отримали від святого Миколая подарунки – «Бім-боми», а за кошти районної програми, пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району, закуплено усім дітям солодкі тістечка – «Миколайчики». Діти дістали задо­волення та безліч позитивних емоцій.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.