Головна Свято Двом матерям з Сокальщини присвоєно звання «Мати-героїня»

Двом матерям з Сокальщини присвоєно звання «Мати-героїня»

НИЗЬКИЙ УКЛІН МАТЕРЯМ-БЕРЕГИНЯМ!

У слові «мама» ціле життя. Адже мама відчинила нам двері в цей світ, вона вчила робити перші кроки, співала пісні і наповнювала наші дитячі серця добром. Лиш згодом, коли дорослішаємо, починаємо розуміти, що немає у світі нічого відкритішого за материнську душу і нічого більш важливого, ніж її доброта і любов.

Бути матір’ю нелегко, тим більше, коли в тебе п’ятеро і більше дітей. Саме вшанували таких мам, яким Указом Президента України від 6 травня 2019 року (№190/ 2019) присвоєно почесне звання «Мати-героїня», минулої п’ятниці у Сокальській райдержадміністрації.

«За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку» керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська вручила посвідчення, нагрудний знак до почесного звання України «Матиг-ероїня» Лідії Володимирівні Дмитрієвській зі міста Сокаля та Оксані Іванівні Франц з села Войславичі. Вона привітала їх з високими державними нагородами, подякувала за невтомну працю, за недоспані ночі, за гідне виховання дітей. А ще побажала матерям людської радості, достатку, тепла, шани від дітей, рідних та близьких, а також вручила квіти.

Лідія Дмитрієвська разом з чоловіком виховують дев’ятеро дітей. Найстаршому Олексію вже 23 роки, найменшому Любомиру – вісім. Разом з ним до школи ходять також НікаНектарія, ЛевЛеон і Драмогомир. А ось музичні вподобання до бандури є в Олексія, Дмитрія та Михайла, які опановують їх у вищих навчальних закладах. Юрій опановує фах художника, а Іуліанія навчається у Сокальському професійному ліцеї.
А ось старший син Оксани та Богдана Франців – Віталій – нині проходить військову службу, Володимир – працює, а Вадим, Олександр та Назарій – ще школярі.
Матерігероїні висловили щирі слова подяки за високе їх визнання.

Василь СОРОЧУК.
Фото автора.