Головна Свято МІСЦЕВА ПОЖЕЖНА КОМАНДА Є Й У СПАСОВІ

МІСЦЕВА ПОЖЕЖНА КОМАНДА Є Й У СПАСОВІ

У с. Спасів, в День Конституції, урочисто відкрито місцеву пожежну команду. Ця подія стала неабияким святом для сільської громади, яка доклала для того багато зусиль. Відсьогодні рятувальникидобровольці (Ігор Палига, Богдан Лесик, Богдан Грабовий, Богдан Лесик) гарантуватимуть безпеку двох населених пунктів, у яких проживає близько 1200 мешканців. Участь у заході взяли представники районної влади, громадськості та ГУ ДСНС України у Львівській області, жителі села.

Під час церемонії відкриття до присутніх з вітальним словом звернувся Перв’ятицький сільський голова Богдан Сорока, який привітав громаду з Днем Конституції та створенням пожежної команди.

Про героїзм вогнеборців, мужність та відвагу прочитав вірш директор Спасівської школи Андрій Віра.

А далі пожежниківдобровольців та жителів обох сіл з початком нелегкої, проте такої важливої й потрібної громадянам роботи, привітали голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови Сокальської районної адміністрації Микола Поліщук, депутат районної ради – автор цих рядків, які наголосили, що відкриття місцевої пожежної команди є дуже важливим кроком у розвитку громади й побажали рятувальникам спокійних чергувань та завжди бути напоготові захисту життя і здоров’я односельчан.

Заступник начальника головного Управління ДСНС України у Львівській області, начальник відділу інженернотехнічних заходів та оповіщення, полковник служби цивільного захисту Ярослав Гуцал сказав, що відкриття місцевої пожежної охорони у Спасові – доказ того, якою великою рушійною силою може бути ініціатива громади за підтримки влади та управління ДСНС в районі. Він вручив рятувальникам ключі від пожежного автомобіля, який надали в оренду, з усім необхідним пожежнотехнічним обладнанням, та побажав гідно виконувати свій професійний обов’язок на благо українського народу.

Начальник Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту Олег Тимчак наголосив, що на Сокальщині вже стало доброю традицією відкриття підрозділів місцевої пожежної охорони. Зокрема, минулого року такий підрозділ почав функціонувати у Хороброві. Він подякував місцевій та районній владі за активну підтримку у створенні підрозділів і побажав рятувальникам успіхів, витримки, мужності у професійній діяльності та якомога менше тривожних викликів.

Під гучні оплески громади Перв’ятицький сільський голова Богдан Сорока, голова Сокальської районної ради Микола Пасько та начальник Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту Олег Тимчак перерізали символічну стрічку.

Отець Андрій Палюх освятив пожежну машину й приміщення, побажав рятувальникам Божого благословення в їх благородній справі та подарував ікону Матері Божої. Перв’ятицький сільський голова Богдан Сорока подякував громаді, підприємцям, власникам земельних паїв, керівникам ТзОВ «Перв’ятичіАгроком» та фермерському підприємству «В’ятичі» за активну участь у створені місцевої пожежної команди. Завдяки їм були встановлені металопластикові вікна у приміщенні, його поштукатурено та побілено, проведено освітлення… Відтепер безпека жителів Спасова та Перв’ятич в руках місцевої пожежної команди.

А на завершення відкриття учні Спасівської школи подарували присутнім чудовий музичний дарунок, виконавши сценки, пісні й запальні танці, побажали, щоб ніколи не було вогню та біди в їхніх селах.

Стефанія МЕДИНСЬКА, депутат Сокальської районної ради.