Головна Свято МІСТУ НАД РАТОЮ 546 РОКІВ…

МІСТУ НАД РАТОЮ 546 РОКІВ…

У чудовий, погожий, літній день 22 липня, Великі Мости відсвяткували 546 річницю з часу заснування міста. Розпочалося святкування з Богослужінь у храмах. Опісля на центральній площі міста відбулося урочисте віче, де жителів привітав міський голова Ярослав Ройко, а місцеві священики благословили громаду.

Далі відбувся вже традиційний фестиваль «Я по світу іду у вишиванці» з художніми номерами від шкіл громади. Міська бібліотека провела фотовікторину для діток: «Подивись на рідне місто з любов’ю», а представники Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги зацікавили діток тематичними розмальовками на тему «Я маю право».

На міському стадіоні тривали атракціони для малечі, яких цьогоріч було дуже багато. Тим часом присутніх на «Ярмарку страв» смачними наїдками та напитками частували представники сіл громади, які припрошували гостей та вихваляли страви своєї кухні, кожна з яких вирізнялася оригінальністю.

В рамках святкування Дня міста також відбулися спортивні змагання: шаховий та тенісний турніри, по веслуванню на байдарках, футбольний турнір за участю команд ветеранів. Нагородження переможців в різних категоріях провели представники комунальної установи міської ради «Спорт для всіх».

Свято продовжив урочистий концерт учасників художньої самодіяльності Народних домів Великомостівської ОТГ. Дуже феєрично виглядав виступ ансамблю «Троїсті музики», які як і колись на Україні, майстерно вигравали на музичних інструментах. Окрасою дійства стала солістка ансамблю, переможниця багатьох конкурсів, Наталiя Ярмола. А родзинкою – виступ народного артиста України Мар’яна Шуневича та артистів Львівської обласної філармонії. Люди підспівували улюблені та всім відомі пісні «Родина», «Червона рута» та інші.

Навколо панувала неймовірна атмосфера, усі святкували, танцювали, співали і просто відпочивали. Свято завершилося дискотекою.

Ірина ПЕТРУК,•спеціаліст по зв’язках з громадськістю Великомостівської міської ради.