Головна Свято ОЦІНИЛИ ЗНАЧИМІСТЬ ПРАЦІ БУХГАЛТЕРІВ

ОЦІНИЛИ ЗНАЧИМІСТЬ ПРАЦІ БУХГАЛТЕРІВ

16 липня відбулася виробнича нарада з бухгалтерами місцевих рад та бюджетних установ району. Її вела начальник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова, яка, насамперед, привітала колег з професійним святом, бо ця зустріч співпала з Днем бухгалтера.

Голова районної ради Микола Пасько та голова РДА Роман Токай також подякували бухгалтерам за щоденну важку та рутинну роботу, яка невидима всьому загалу, але дуже вагома для суспільства, бо без економіки та бухгалтерії не може бути зроблено нічого. Вони наголосили, що від бухгалтерської праці залежить розвиток району та держави. Побажали їм здоров’я, оптимізму, самовдосконалення, мирного неба, розуміння рідних та родинного щастя.

Керівники району вручили квіти іменинникам та працівникам, за плечима яких біля трьох десятків років роботи, найдосвідченішим серед присутніх.

З привітальними словами звернулися начальник управління Державної казначейської служби України у Сокальському районі Світлана Ковалик та головний бухгалтер казначейства Галина Ткачик, які також підкреслили значимість роботи бухгалтерських служб.

Опісля на нараді обговорили питання про хід виконання районного бюджету та бюджетів місцевих рад району, особливості фінансової звітності за перше півріччя поточного року та ін.

Начальник відділу фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Надія Яцишин поділилася досвідом роботи у новоствореній Великомостівській об’єднаній територіальній громаді.

Потім відбувся святковий концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності Сокальського районного Народного дому.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.